Top 10 SQlab Trekking Sattel Herren – Siodełka do roweru miejskiego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SQlab

#ad

602 Ergolux Active 2.1, siodełko rowerowe trekkingowe i miejskie SQlab

#ad
SQlab #ad - Połączenie torby podsiodłowej – dwa gwinty w tylnej części umożliwiają montaż sakw i innych akcesoriów. Siodełko rowerowe unisex dostępne w 4 różnych rozmiarach 14, 15, 16 i 17 cm w zależności od szerokości siodełka efektywnie użytkowana powierzchnia siedziska.

Maksymalne obciążenie: 130 kg. Ergolux – faliste podniesienie siodełka rozciągające się do przodu zapewnia odciążenie i jednocześnie lepsze przenoszenie siły. Komfortowe siodełko SQlab do roweru trekkingowego lub roweru MTB. Active-switch – przyjazny dla pleców dzięki technologii Active siodełka, od teraz regulowany za pomocą funkcji obrotowej. E-bike Ready.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga1.01
Numer części2428
Model2530
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. SQlab

#ad

SQlab Unisex – siodełko rowerowe dla dorosłych 602 Ergolux Active 2.0, czarne, 15 cm

#ad
SQlab #ad - Sprawdzone siodełko trekkingowe/turystyczne do średnich i długich tras z nową powierzchnią styku kości siedziska. Dostępne w szerokościach siodełka 14, 15, 16 i 17 cm, dopuszczone do 130 kg wagi kierowcy. Technologia active siodełka regulowana do wagi kierowcy za pomocą dwóch komfortowych pałeczek. Siodełko uniseks. Technologia active siodełka wspiera ruch pedałowania, zwiększa komfort i odciąża krążki międzykręgowe. Podwójny kształt siodełka ergolux zapewnia większą przyczepność w tylnej części i więcej odciążenia z przodu.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga1.02
Numer części2198
Model2428
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. SQlab

#ad

15 cm, SQlab 602 M-D Active siodełko rowerowe SQlab

#ad
SQlab #ad - Siodełko unisex dostępne w szerokościach siodełka 14, 16 i 17 cm, 15, dopuszczenie do 150 kg wagi kierowcy. Preferowanym obszarem zastosowania jest rower trekkingowy o umiarkowanej i wyprostowanej pozycji siedzącej. Rozkład nacisku zgodnie z medycznymi aspektami dla maksymalnego obciążenia wrażliwych miejsc. Aktywna technologia siodełka regulowana do wagi kierowcy za pomocą dwóch komfortowych drążków. Kształt siodełka schodkowego z maksymalnym dipem M-D rozkłada ciężar ciała na kości siedzące.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga1.04
Numer części2293
Model2293
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. SQlab

#ad

601 Ergolux siodełko rowerowe trekkingowe i miejskie SQlab

#ad
SQlab #ad - Model dla początkujących w świecie SQlab siodełek rowerowych i wielu innych produktów. Miękkie i wygodne na krótkie wycieczki rowerowe o czasie jazdy do 30 min. Zaprojektowany z myślą o rowerze miejskim lub trekkingowym, z lekko zgiętą do wyprostowanej pozycji siedzącej. 55% odciążenia w wrażliwym obszarze krocza. Siodełko rowerowe unisex dostępne w czterech rozmiarach o szerokości siodełka 14, 15, 16 i 17 cm. Rozkład nacisku ciężaru ciała na kości siedziska dzięki kształtowi siodełka schodkowego zgodnie z medycznym punktem widzenia.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga0.88
Numer części2366
Model2366
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Nextcover

#ad

Wygodne, NEXTCOVER® Siodełko rowerowe z pianką memory 2.0 i amortyzacją Volume-Air, maksymalny komfort jazdy, ergonomiczne siodełko rowerowe dla kobiet i mężczyzn

#ad
Nextcover #ad - Obietnica nextcover – jako znany specjalista w dziedzinie najwyższej jakości akcesoriów rowerowych zapewniamy wyjątkowy komfort siedzenia podczas każdej wycieczki – 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy! Na każde wyzwanie – niezależnie od tego, czy w mieście, na długich trasach czy w górach – mamy idealne siodełko do każdego otoczenia: wybierz między siodełkiem City, Trekking i MTB.

Wodoszczelna i oddychająca – odporna na warunki atmosferyczne powierzchnia z antypoślizgową teksturą w połączeniu z oddychającym wzornictwem zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i zawsze suche dopasowanie.

Dynamiczne zawieszenie – dzięki przemyślanemu zawieszeniu Volume-Air i bardzo stabilnym wspornikom siodełka ze stali węglowej siodełko rowerowe zapewnia doskonałą amortyzację uderzeń w każdym terenie. Trwała wygoda – wielowarstwowa pianka memory 2. 0 i ergonomiczny design naszego siodełka rowerowego zapewniają optymalny rozkład ciężaru i komfortową jazdę nawet na długich dystansach.
MarkaNextcover #ad
ProducentNextcover #ad
Wysokość3.94
Długość10.24
Szerokość7.09
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. SQlab

#ad

15 cm, SQlab Unisex – 610 M-D Active Trekking MTB Tour & Travel siodełko rowerowe dla dorosłych, czarne

#ad
SQlab #ad - Nowa technologia siodełka Active zapewnia większy komfort i minimalizuje nacisk na kości siedzenia. Kształt siodełka schodkowego z maksymalnym dipem M-D rozkłada ciężar ciała na kości siedzące. Siodełko unisex dostępne w szerokościach siodełka 14, 15, 16 i 17 cm, dopuszczenie do 150 kg wagi kierowcy. Rozkład nacisku zgodnie z medycznymi aspektami dla maksymalnego odciążenia wrażliwych miejsc. Preferowany dla rowerzystów górskich zorientowanych na komfort i sportowych rowerzystów trekkingowych.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga0
Numer części2391
Model2391
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. SQlab

#ad

16 cm, czarne, SQlab Unisex – 610 Ergolux Active 2.1 Trekking MTB Tour & Travel siodełko rowerowe

#ad
SQlab #ad - Sportowe i komfortowe występy również na długich trasach po żwirowych i asfaltowych drogach. Komfortowy wariant dwustopniowego siodełka Ergolux zapewnia przyczepność, komfort i odciążenie.

Siodełko unisex dostępne w szerokościach siodełka 14, 16 i 17 cm, 15, dopuszczenie do 100 kg wagi kierowcy. Nowa, lżejsza i ulepszona technologia siodełka Active wspomagająca ruch pedałowania i odciążenie krążków międzykręgowych. Pierwszy stopień zapewnia doskonałe trzymanie do tyłu, drugi stopień zapewnia najlepszy możliwy rozkład nacisku podczas jazdy. Zaprojektowany z myślą o komfortowych rowerzystach górskich lub dla sportowców trekkingowych.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga0
Numer części2230
Model2389
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. SQlab

#ad

Czarne, SQlab Unisex – 610 Ergolux Active 2.1 Trekking MTB Tour & Travel siodełko rowerowe, 17 cm

#ad
SQlab #ad - Pierwszy stopień zapewnia doskonałe trzymanie do tyłu, drugi stopień zapewnia najlepszy możliwy rozkład nacisku podczas jazdy. Komfortowy wariant dwustopniowego siodełka Ergolux zapewnia przyczepność, komfort i odciążenie.

Sportowe i komfortowe występy również na długich trasach po żwirowych i asfaltowych drogach. Nowa, lżejsza i ulepszona technologia siodełka Active wspomagająca ruch pedałowania i odciążenie krążków międzykręgowych. Siodełko unisex dostępne w szerokościach siodełka 14, 15, 16 i 17 cm, dopuszczenie do 100 kg wagi kierowcy. Zaprojektowany z myślą o komfortowych rowerzystach górskich lub dla sportowców trekkingowych.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga0
Numer części2231
Model2468
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. SQlab

#ad

MTB Tech & Trail siodełko rowerowe, 15 cm, SQlab 611 Ergowave CrMo

#ad
SQlab #ad - Właściwości flex siodełka zapewniają optymalny komfort do 75 kg wagi kierowcy. Sportowy dwustopniowy kształt siodełka ergowave zapewnia doskonałe trzymanie do tyłu i optymalne rozłożenie nacisku. Model ergowave o dobrym stosunku ceny do jakości. Płaski, szerszy nosek siodełka zapewnia lepsze prowadzenie nóg w terenie. Siodełko unisex dostępne w szerokościach siodełka 12, 13, 14 i 15 cm, dopuszczenie do 90 kg wagi kierowcy.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQLA5|#SQlab #ad
Waga0.56
Numer części2049
Model2049
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. SQlab

#ad

Czarne, SQlab Siodełko rowerowe dla dorosłych 621 Ergolux Active 2.0, 21 cm

#ad
SQlab #ad - Siodełko unisex dostępne w szerokościach siodełka 18, 21 i 24 cm, dopuszczenie do 130 kg. Dwustopniowy kształt siodełka ergolux zapewnia większą przyczepność w tylnej części i większe odciążenie z przodu. Sprawdzone siodełko miejskie/komfortowe w nowym wzornictwie z nową powierzchnią do mocowania kości siedziska. Technologia siodełka active wspiera ruch pedałowania, zwiększa komfort i odciąża krążki międzykręgowe. Aktywna technologia siodełka regulowana do ciężaru kierowcy za pomocą czterech komfortowych drążków.
MarkaSQlab #ad
ProducentSQlab GmbH #ad
Waga1.29
Numer części2202
Model2432
Gwarancja2 lata gwarancji producenta