Top 10 Soft Tip Dartspitzen – Groty do lotek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Target Darts

#ad

Uniseks, dla dorosłych, 30 mm, srebrne, Target Darts Swiss Storm Points groty do darta

#ad
Target Darts #ad - Siedząc równo z beczką, końcówka zmniejsza ugięcie lotu i umożliwia bardziej miękki chwyt i lepsze wyczucie między czubkiem a beczką. Atwy w obsłudze system – narzędzie SP w kieszonkowym formacie to wszystko, co jest potrzebne do wymiany końcówek.

Innowacyjny – opatentowany system blokujący z technologią stożkową i gwintowaną, która zapewnia trzymanie końcówek podczas gry. Profesjonalne wzornictwo do gry w dart – końcówka została wykonana ze stali nierdzewnej, która dzięki procesowi próżniowego hartowania została jeszcze bardziej wytrzymała i strukturalna.

Wymienne – zaprojektowane rowki zapewniają, że połamane końcówki można usunąć za pomocą narzędzia SP, co oznacza, że Twoje rzutki mogą być zawsze używane. Technologia swiss point – srebrny połysk 30 mm storm Point Nano – Zmień długość, końcówki, styl i kolor w ciągu kilku sekund. Zakres dostawy – 3 x srebrne groty do darta 30 mm Storm Point Nano Swiss Point.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość0.39
Długość4.33
Waga0
Szerokość1.57
Numer części340081
ModelSTORMSP

2. LSTYLE

#ad

LSTYLE Groty do darta: Premium Lippoint – 2 sztuki – standardowy gwint 2BA Soft Tip Dart Points – czarny

#ad
LSTYLE #ad - Wyprodukowano w japonii. Normalna długość 24, 52 mm i waga 0, 29 g. Końcówki te zostały zaprojektowane specjalnie dla gracza, dlatego te końcówki stały się najpopularniejszymi miękkimi końcówkami w świecie rzutek.

Dobrze zaprojektowany design: działa doskonale na każdej desce, aby zapobiec wypadaniu, nawet jeśli producent desek rozdzielczych. 30 miękkich końcówek z tworzywa sztucznego w woreczku. Każda końcówka ma dodatkowy wzór uchwytu na palec na podstawie czubka oraz teksturowaną końcówkę, ale mimo to łatwo wyciągnąć ją z deski. Pasuje do wszystkich standardowych beczek 2ba. Jedyny w swoim rodzaju gwint: w przeciwieństwie do każdej innej grotu groty w kształcie litery L posiadają innowacyjny gwint mocujący, który utrzymuje się mocno na beczkach, co prowadzi do zmniejszenia poluzowania i pęknięcia.

Mocne i trwałe: unikalny proces formowania i kształt "bombshell" sprawiają, że końcówki te są niezwykle mocne i trwałe, poprawiając miejsce do siedzenia w tarczy, zapobiegając "zawieszeniu" lotek i innym rzutom.
MarkaLSTYLE #ad
ProducentL-style #ad

3. Target Darts

#ad

Target Darttip 3 szt. Titanium Pro 2ba srebrne 26 mm

#ad
Target Darts #ad - Numer artykułu:109880 . 1 zestaw = 3 sztuki. Długość:26 mm bez gwintu, waga ok. 0, 9 grama. Kolor:srebrny. Gwint: 2ba mały.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.02
Szerokość0.79
Numer częścitaa1001
Modeltaa1001

4. Target Darts

#ad

Target Titanium Pro zestaw 3 tipów do darta, 26 mm, czarne

#ad
Target Darts #ad - 1 zestaw = 3 sztuki. Gwint: 2ba M4. Target titanium Pro do rzutki stalowej. Kolor: czarny. Długość: 26 mm bez gwintu.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga1
Szerokość0.79
Numer częścitaa1011
Modeltaa1011

5. Target Darts

#ad

Końcówka do rzutek Steel 3 szt. Titanium Conversion Point czarny 26 mm

#ad
Target Darts #ad - Długość: 26 mm bez gwintu. Target titanium Pro Grooved do stalowych rzutek. Kolor: czarny. 1 zestaw = 3 sztuki. Gwint: 2ba M4.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget #ad
Waga0.02
Numer częścitaa1051
Modeltaa1051

6. WINMAU

#ad

WINMAU V-Groove ostrzałka do rzutek

#ad
WINMAU #ad - Do stosowania wyłącznie ze stalowymi końcówkami. Zapewnia ostre punkty w krótkim czasie. Potrójne rowki V. Utrzymuj stalowe końcówki ostre, aby uniknąć kosztownych porad.
MarkaWINMAU #ad
ProducentWINMAU #ad
Waga0
Numer części8437
Model8437

7. Target Darts

#ad

Target Tipsy do darta 3 szt. Titanium Pro 2ba złote 26 mm

#ad
Target Darts #ad - Długość: 26 mm bez gwintu. Gwint: 2ba mały gwint. Numer artykułu: 109920 . Kolor: złoty. 1 zestaw = 3 sztuki.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget #ad
Waga1
Numer częścitaa1021
Modeltaa1021

8. Viper

#ad

Viper by GLD Products Unisex-dorośli, biały, 1000 sztuk w opakowaniu, akcesoria do darta: Tufflex III 2BA gwint Soft Tip, 1000 sztuk

#ad
Viper #ad - Zaprojektowana z otworem blokującym, aby umożliwić wąski, bezpieczny montaż i łatwe zdejmowanie. Końcówki do darta z miękką końcówką są niezbędne, aby zastąpić uszkodzoną lub zużytą końcówkę. Każda końcówka do darta z miękką końcówką mierzy 3, 2 cm w całkowitej długości 2, 5 cm bez gwintu. Bardzo mocna i trwała, ze wzmocnionym stożkiem, który wytrzymuje siłę rzutki 20 g. Viper groty do darta 2ba tufflex Tips III są kompatybilne ze wszystkimi gwintami korkociągów 2ba.
MarkaViper #ad
ProducentGLD Products #ad
Wysokość1
Długość2
Waga0.01
Szerokość2
Numer części37-1650-15
Model37-1650-15

9. Target Darts

#ad

Target Darts Końcówki Pixel Softdart, opakowanie 50 sztuk

#ad
Target Darts #ad - Pixel to jedyna w swoim rodzaju końcówka Softdart, zaprojektowana przez Target w celu zapewnienia wysokiej wydajności końcówki. Końcówki softtip idealnie nadają się do elektronicznej konfiguracji tarczy do darta.

Zakres dostawy – 50 białych końcówek Softdart. Końcówki do darta nadają się do użytku domowego lub na zawodach i zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Jedyny w swoim rodzaju uchwyt pikselowy zapewnia dodatkową przyczepność na palcach, a wysokiej jakości materiały zapewniają mocniejszą i bardziej trwałą końcówkę. Target darts, jeden krok dalej – dla graczy w darta stworzono profesjonalny produkt - białe końcówki 50 Softdart Pixel zestaw.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget #ad
Wysokość0.59
Długość5.16
Szerokość2.87
Numer części109200
Model109200

10. Vegena

#ad

Metalowe końcówki do przezbrojenia, Vegena 15 sztuk stalowych grotów do darta z gwintem 2BA do miękkich rzutek, czarne, wymienne końcówki stalowe z metalu

#ad
Vegena #ad - Jest łatwa do przechowywania i może być używana przez wiele lat. Najwyższa jakośćstalowe końcówki do rzutek z metalu, aby zapewnić pewny chwyt, wystarczy je przykręcić.

Czarne wzornictwoproste i eleganckie czarne wzornictwo, można je łączyć ze wszystkimi dodatkami kolorystycznymi, można je również ozdobić zgodnie z życzeniem, dodać naklejki itd. Profesjonalne groty do dartadługa żywotność, te groty do darta są wykonane ze stali nierdzewnej, nie wygina się, precyzyjnie wykonany drążek do darta nie pęka, jest trwały i odporny na uderzenia. Zestaw zawiera: 15 stalowych końcówek z gwintem 2BA, wygodne w obsłudze, wystarczająca ilość idealnie nadaje się do domowej rozrywki. Groty do darta steel 2ba - kompatybilne ze wszystkimi gwintami do darta w rozmiarze 2BA. 37 mm.
MarkaVegena #ad
ProducentVegena #ad