Top 10 Smartwatch Kinder Mit GPS Und Telefon – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cloudpoem

#ad

Monitorem snu, Cloudpoem Smartwatch dla dzieci, fitness, gry Spo2, krokomierz, dla dzieci, zegarek z pulsometrem, IP68, dla dziewcząt i chłopców, tracker, wodoszczelny

#ad
Cloudpoem #ad - Ten smartwatch dla dzieci został zaprojektowany z paskiem tpu do akcji w górę, 4 cala zapewnia doskonałą jakość obrazu HD. Pomysły na prezent urodzinowy - jeśli chcesz rozwinąć dobre nawyki pracy i odpoczynku oraz koncepcję zarządzania czasem swojego dziecka, 5-7 i 8-10 lat! Nadaje się na prezenty urodzinowe na Boże Narodzenie, nie przegap tego małego zegarka.

Automatyczne monitorowanie tętna i snu - monitorowanie tętna przez całą dobę i pomiar tlenu we krwi pozwala lepiej zrozumieć stan zdrowia Twoich dzieci. Postępy w treningu można łatwo zobaczyć bezpośrednio z aplikacji "InxFit". Może również odbierać powiadomienia o połączeniach telefonicznych, WhatsApp i media społecznościowe. Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1, aby działać. Przypomnienie o piciu wody, przypomnienie o ruchu itd. Przyjazne przypomnienie - rodzice mogą ustawić w aplikacji kilka przypomnień, sms, np.

Obsługuje 9 trybów aktywności: chodzenie w pomieszczeniach/na zewnątrz, pokonaną odległość i zużycie kalorii przez dzieci i lepiej zapisuje wszystkie dane treningowe, jazda na rowerze, koszykówka, taniec, piłka nożna i badminton. Następnie twoje dzieci będą działać bez Twojej opieki. Wszystkie funkcje są zintegrowane z zegarkiem dziecięcym i bardzo łatwe w obsłudze dla dzieci. Smartwatch automatycznie monitoruje nawyki snu Twojego dziecka i zapewnia czas snu, głębokie i lekkie godziny snu oraz czas budzenia.
MarkaCloudpoem #ad
ProducentCloudpoem #ad
Wysokość0.51
Długość9.45
Waga0.22
Szerokość1.69
Numer części3457446031

2. Apple

#ad

Apple Watch SE 2. generacja GPS, wykrywanie wypadków,, sportowa bransoletka polarna gwiazda – regularny. Monitor aktywności fizycznej i snu, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa z gwiazdą polarną

#ad
Apple #ad - Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Słuchaj ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków w przypadku korzystania z modeli GPS.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadku, połączenia alarmowe SOS i wykrywanie wypadków. Do 20% szybszy niż poprzedni Apple Watch SE. Ulepszona aplikacja treningowa z bardziej zaawansowanymi treningami. Konstrukcja odporna na pływanie. Funkcja fazy snu pokazuje, ile czasu spędzasz w REM, głębokim lub głębokim śnie. Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Szerokość27.17
Numer częściMNJP3FD/A
ModelMNJP3FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

3. Apple

#ad

Apple Watch SE 2. generacja GPS, 44 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa, sportowa bransoletka o północy – regularny. Monitorowanie aktywności fizycznej i snu, pulsometr,, wykrywanie wypadków

#ad
Apple #ad - Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka.

Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka. Funkcja fazy snu pokazuje, ile czasu spędzasz w REM, głębokim lub głębokim śnie. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadku, połączenia alarmowe SOS i wykrywanie wypadków. Słuchaj ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków w przypadku korzystania z modeli GPS. Ulepszona aplikacja treningowa z bardziej zaawansowanymi treningami. Konstrukcja odporna na pływanie. Do 20% szybszy niż poprzedni Apple Watch SE.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość9.84
Długość1.18
Szerokość1.97
Numer częściMNK03FD/A
ModelMNK03FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

4. Apple

#ad

Ochrona przed, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa o północy, pulsometr, Apple Watch SE 2. generacja GPS, opaska sportowa – regularny. Monitor aktywności fizycznej i snu, wykrywanie wypadków

#ad
Apple #ad - Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca.

Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka. Słuchaj ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków w przypadku korzystania z modeli GPS. Funkcja fazy snu pokazuje, ile czasu spędzasz w REM, głębokim lub głębokim śnie. Ulepszona aplikacja treningowa z bardziej zaawansowanymi treningami. Konstrukcja odporna na pływanie. Do 20% szybszy niż poprzedni Apple Watch SE. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadku, połączenia alarmowe SOS i wykrywanie wypadków.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość9.84
Długość1.18
Szerokość2.36
Numer częściMNJT3FD/A
ModelMNJT3FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

5. Apple

#ad

Pulsometr, Apple Watch SE 2. generacja GPS, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa srebrna, ochrona, sportowa bransoletka biała – regularny. Monitor aktywności fizycznej i snu, wykrywanie wypadków

#ad
Apple #ad - Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca.

Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka. Do 20% szybszy niż poprzedni Apple Watch SE. Ulepszona aplikacja treningowa z bardziej zaawansowanymi treningami. Słuchaj ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków w przypadku korzystania z modeli GPS. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadku, połączenia alarmowe SOS i wykrywanie wypadków. Funkcja fazy snu pokazuje, ile czasu spędzasz w REM, głębokim lub głębokim śnie. Konstrukcja odporna na pływanie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość9.84
Długość1.18
Szerokość1.97
Numer częściMNJV3FD/A
ModelMNJV3FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

6. Apple

#ad

Wykrywanie, sportowa bransoletka o północy – regularny. Monitorowanie aktywności fizycznej i snu, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa o północy, Apple Watch SE 2. generacja GPS + Cellular

#ad
Apple #ad - Słuchaj ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków w przypadku korzystania z modeli GPS. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.

Do 20% szybszy niż poprzedni Apple Watch SE. Streamuj lub synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadku, połączenia alarmowe SOS i wykrywanie wypadków. Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Dzięki telefonii komórkowej pozostajesz połączony, nawet bez Twojego iPhone'a w pobliżu.

Ulepszona aplikacja treningowa z bardziej zaawansowanymi treningami. Skonfiguruj zegarek apple watch dla każdego członka rodziny i zarządzaj nim bezpośrednio z iPhone'a – dzięki konfiguracji rodzinnej. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Szerokość27.17
Numer częściMNPL3FD/A
ModelMNPL3FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

Apple Watch SE 2. generacja GPS + Cellular, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa z gwiazdą polarną, wykrywanie, sportowa bransoletka Polarstern – Regular. monitor aktywności fizycznej i snu

#ad
Apple #ad - Dzięki telefonii komórkowej pozostajesz połączony, nawet bez Twojego iPhone'a w pobliżu. Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Ulepszona aplikacja treningowa z bardziej zaawansowanymi treningami.

Słuchaj ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków w przypadku korzystania z modeli GPS. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadku, połączenia alarmowe SOS i wykrywanie wypadków.

Do 20% szybszy niż poprzedni Apple Watch SE. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Skonfiguruj zegarek apple watch dla każdego członka rodziny i zarządzaj nim bezpośrednio z iPhone'a – dzięki konfiguracji rodzinnej. Streamuj lub synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Szerokość27.17
Numer częściMNPH3FD/A
ModelMNPH3FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. uaue

#ad

Monitorem snu, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, pulsometrem, krokomierzem, wodoszczelność IP68, zegarek sportowy,, z funkcją telefonu 1,85", w pełni dotykowy zegarek fitness z 113 trybami sportowymi

#ad
uaue #ad - Kalkulator, monitorowanie snu, budzik itd. Nowy ekran dotykowy 1, 85" i spersonalizowany cyferblat: smartwatch męski jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy HD o przekątnej 1, 85 cala z regulowaną jasnością, który jest wyraźnie widoczny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym i zapewnia lepsze wrażenia wizualne i obsługi. Dzięki wodoodporności ip68 można ją nosić podczas mycia rąk lub w deszczu.

Męski zegarek fitness może również rejestrować kalorie, joga, skakanka, takich jak chodzenie, piłka nożna itp. Aby pomóc ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Aplikacja "gloryfit" oferuje ponadto ponad 100 spersonalizowanych tał cyferblatu do wyboru. Fitness tracker, bieganie, 113 trybów sportowych i wodoszczelność ip68: zegarek męski oferuje 113 trybów sportowych, dystans i kroki podczas treningu, które mogą zaspokoić codzienne potrzeby treningowe. Wielofunkcyjny: ten smartwatch zawiera więcej praktycznych funkcji, sterowanie aparatem, gmail, prognoza pogody, stoper, trening oddechowy, sterowanie muzyką, ustawienia jasności, odległość aktywności, odbieranie połączeń/wybieranie połączeń, wiadomości SMS i SNS, kalorie, zdrowie kobiet, kalkom, kalkulator, fitness tracker krokomierz, 113 trybów sportowych, pulsometr, asystent głosowy, pulsoksymetr, przypomnienie o braku aktywności.

Zegarek na rękę męski może monitorować poziom tlenu we krwi i przypomnienia o cyklu fizjologicznym. Asystent głosowy na Twoim męskim zegarku uwalnia ręce od smartfona. Monitor zdrowia 24h: smart watch wykorzystuje optyczne czujniki sportowe, lekki sen, które monitorują fizyczne wskaźniki zdrowia i wykonuje 24-godzinne monitorowanie tętna.
Markauaue #ad
Producentuaue #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.09
Szerokość0.79
Numer częściT50S
ModelT50S

9. FeipuQu

#ad

Krokomierz, tracker fitness, 100 trybów sportowych, tętno, zegarek sportowy, monitor snu, FeipuQu Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, asystent głosowy, zegarek fitness z Bluetooth, Smart Watch do

#ad
FeipuQu #ad - Możesz zeskanować kod qr bezpośrednio na ekranie zegarka lub wyszukać i pobrać aplikację Da Fit za pośrednictwem Google Play / Apple Store. Nadaje się do większości smartfonów. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i protokołów połączeń. 100+ cyferblatów online do wyboru, 85", można również dostosować unikalne cyferblat do własnych zdjęć.

100 trybów sportowych - smartwatch obsługuje bieżnię/jogging/jazdę na rowerze/trening / jazdę na nartach/boisko sportowe itd. Dzięki temu możesz intuicyjnie zrozumieć swoją sytuację fitness. Obsługuje 14 języków: niemiecki, hebrajski. 2 bardzo wygodne i lekkie paski wymienne z silikonu + plecionka są idealne na każdą okazję i będą Twoim pierwszym wyborem. Doświadcz wygodnego, przypomnienia o połączeniach, inteligentnego życiapobierz aplikację "da fit", prognoza pogody, sterowanie muzyką, sterowanie aparatem, instagram, Facebook itd.

Budzik, aby odblokować inne przydatne funkcje dla Twojego smartwatcha: przypomnienie o wiadomościach SMS, WhatsApp, przypomnienie o siedzeniu itp. Aby zapewnić inteligentniejsze wrażenia. Pełne dane treningowe można również zobaczyć w aplikacji Da Fit. Akumulator i kompatybilność - smartwatch jest wyposażony w akumulator 280 mah, który można szybko naładować: 3-5 dni użytkowania przy czasie ładowania 2, 5 godziny i 15-20 dni w trybie czuwania. Nowe genialne wzornictwo - smartwatch feipuqu jest wyposażony w ekran full touch tft o przekątnej 1, co zapewnia doskonałą jakość obrazu.
MarkaFeipuQu #ad
ProducentFeipuQu #ad
Wysokość0.38
Długość1.44
Waga0.22
Szerokość1.7
Numer części1NI1107-DZ-239
ModelR30 Pro
Gwarancja2

10. FeipuQu

#ad

Smart Watch do, 100 trybów sportowych, zegarek sportowy, FeipuQu Smartwatch dla kobiet i mężczyzn, krokomierz, asystent głosowy, zegarek fitness z Bluetooth, monitor snu, tracker fitness, tętno

#ad
FeipuQu #ad - Doświadcz wygodnego, przypomnienie o siedzeniu itp. Inteligentnego życiapobierz aplikację "da fit", budzik, aby odblokować inne przydatne funkcje dla Twojego smartwatcha: przypomnienie o wiadomościach SMS, instagram, sterowanie muzyką, przypomnienia o połączeniach, prognoza pogody, WhatsApp, sterowanie aparatem, Facebook itd.

Aby zapewnić inteligentniejsze wrażenia. Możesz zeskanować kod qr bezpośrednio na ekranie zegarka lub wyszukać i pobrać aplikację Da Fit za pośrednictwem Google Play / Apple Store. Dzięki połączeniu z gps w telefonie komórkowym można śledzić wszystkie trasy treningowe, odległości i sprawność fizyczną podczas treningu. 2 bardzo wygodne i lekkie paski wymienne z silikonu + plecionka są idealne na każdą okazję i będą Twoim pierwszym wyborem. Dzięki temu możesz intuicyjnie zrozumieć swoją sytuację fitness.

Wykonywanie i odbieranie połączeń smartwatch obsługuje połączenia bluetooth 5. 0 z wysokiej jakości głośnikiem i mikrofonem do wykonywania i odbierania połączeń, portugalski, tajski, francuski, dzięki czemu w każdej chwili masz wolne ręce.100+ cyferblatów online do wyboru, można również dostosować unikalne cyferblat do własnych zdjęć. 100 trybów sportowych - smartwatch obsługuje bieżnię/jogging/jazdę na rowerze/trening / jazdę na nartach/boisko sportowe itd. Pełne dane treningowe można również zobaczyć w aplikacji Da Fit.
MarkaFeipuQu #ad
ProducentFeipuQu #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Szerokość1.97
ModelR30 Pro
Gwarancja2