Top 10 Pull Up Bar – Drążki do podciągania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

Szary, Hold Strong Fitness HS-K-D6 drążek treningowy do podciągania

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Nośności 350 kg; nadaje się do treningu z dodatkowym obciążeniem; TIG, spawanie metodą TIG WIG. Najwyższa jakość i wykonanie: bardzo stabilna i mocna konstrukcja wykonana z stali o maks. Wysokie bezpieczeństwo podczas treningu: drążek do podciągania przeznaczony do profesjonalnych zastosowań; jest używany przez policję, straż pożarną, personel treningowy, fizjoterapeutów, w studiach fitness oraz innych organizacjach.

Umożliwia trening partii mięśni mięsień najszerszy grzbietu, mięsień czworoboczny, deltoid i bicepsy. Opracowany i zoptymalizowany na bazie wiedzy anatomicznej.

Maksymalna skuteczność podczas treningu: sześć różnych odległości uchwytu do wielu ćwiczeń pleców. Ze względu na w pełni spawaną i wzmacnianą konstrukcję nie występuje skrzypienie, trzeszczenie ani chwianie! Pełna koncentracja: brak połączeń skręcanych lub wtykowych i gotowość do natychmiastowego montażu na ścianie materiał mocujący zawarty w zakresie dostawy.
MarkaHOLD STRONG Fitness #ad
ProducentHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Wysokość23.43
Długość47.05
Waga26.46
Szerokość11.81
Numer częściHS-K-W6_RAL7016
ModelHS-K-W6

2. HOLD STRONG Fitness

#ad

Hold Strong Fitness HS-K-D6 drążek treningowy do podciągania. szary

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Zakres dostawy: bezpłatny e-book, materiał mocujący, czarny drążek do podciągania, materiały montażowe wraz z kołkami FISCHER DuoPower. Umożliwia trening różnych partii mięśni grzbiet grzbietowy, czworoboczny, deltoid, biceps. Wielofunkcyjne urządzenie: przekonująca koncepcja wzbogaca regularne treningi w domu, podnoszenie nóg, takie jak podciąganie, trening z pętelkami TRX, treningi gimnastyczne i wiele innych.

Zaprojektowany i zoptymalizowany na podstawie wiedzy anatomicznej. Najwyższa jakość i wykonanie: bardzo stabilna i malowana proszkowo konstrukcja ze stali o maks. Wysoki poziom bezpieczeństwa podczas treningu: drążek do podciągania do profesjonalnego użytku z certyfikatem studyjnym zgodnie z normą EN 957; jest używany przez policję, fizjoterapeuty, straż pożarną, osobiste trenery, sale crossowe i fitness oraz inne organizacje.

Obciążalność 350 kg; nadaje się do treningu z dodatkowymi obciążnikami; spawanie TIG TIG, nowoczesne wzornictwo i logo ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości drążek do podciągania jest dostępny również w wersji białej lub ze stali nierdzewnej. Maksymalna skuteczność: sześć różnych szerokości uchwytu zapewnia kompleksowy trening pleców.
MarkaHOLD STRONG Fitness #ad
ProducentHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Wysokość14.57
Długość47.05
Waga24.25
Szerokość11.81
Numer częściHS-K-D6
ModelHS-K-D6

3. PULLUP & DIP

#ad

Stal lakierowana proszkowo, Muscle-Ups, podciąganie, PULLUP & DIP Prosty drążek do podciągania jako akcesoria/rozszerzenie do podciągania i dipów, Straight Bar Dips

#ad
PULLUP & DIP #ad - Optymalna średnica drążka 30, 0 mm. Rozszerzenie: zestaw drążków prostych jako dodatek do drążka do podciągania i dipów. Uwaga: można stosować tylko w połączeniu z drążkiem pullup & dip! elastyczność i wiele ćwiczeń: podciąganie, muscle-ups, proste dipy, skin the cat i wiele innych ćwiczeń kalistenicznych gdziekolwiek chcesz, dzięki unikalnemu na świecie drążkowi do podciągania Pullup & Dip z funkcją Dip.

Ze stali powlekanej proszkowo i mocna przyczepność zapewniają bardzo dobrą przyczepność. Szeroka szerokość uchwytu i możliwość wtykania w połączeniu z drążkiem do podciągania Pullup & Dip. Pasuje do wariantu czarnej stali.
MarkaPULLUP & DIP #ad
ProducentFT Fitness Technology #ad
Wysokość1.18
Długość18.11
Waga2.65
Szerokość2.36
Numer części00040

4. Gorilant

#ad

Trening, Gorilant, Drążek do podciągania, zdejmowany od ściany, do 130 kg, drążek do podciągania, kilka uchwytów

#ad
Gorilant #ad - Doskonały uchwyt: drewno zapewnia lepszą przyczepność niż metal. Wysoka jakość: wykonane z naturalnego drewna, wszystkie powierzchnie są szlifowane, aby zapewnić przyjemne uczucie podczas treningu.

Wysoka stabilność: konstrukcja umożliwia trening z dodatkowymi ciężarami i bez problemu utrzymuje ciężar do 130 kg. Wszechstronne ćwiczenia: 7 różnych uchwytów umożliwia pełny trening pleców, bicepsów i mięśni brzucha. Dzięki średnicy 37 mm zaokrąglone i oszlifowane krawędzie zapewniają wysoki komfort i ciepło podczas treningu. Atwy montaż i demontaż: dzięki naszemu systemowi kotw drążek można łatwo przymocować do ściany i zdemontować, aby zaoszczędzić miejsce lub schować w razie potrzeby. Wykorzystaj tylny drążek do podnoszenia nóg. Można również przymocować TRX do listwy za pomocą dołączonej śruby gwintowanej.
MarkaGorilant #ad
ProducentGorilant #ad
Wysokość15.75
Długość43.31
Waga15.43
Szerokość23.62
Numer części2BE0906-HW-1229
Model01

5. KASIROCK

#ad

60 x 8,5 x 4 cm, standardowy zestaw z 2 okrągłymi drewnianymi prętami i materiałem montażowym, KASIROCK Listwa do podciągania z 6 gniazdami na okrągłe pręty do różnych uchwytów i szerokości uchwytu

#ad
KASIROCK #ad - Przynosi zmianę: idealnie nadaje się do zrównoważonego treningu – różne szerokości umożliwiają wąskie, szerokie i wszystkie podciągnięcia pomiędzy nimi + modułowe rozszerzenie o inne uchwyty. Zakres dostawy: listwa podciągowa kasirock z 6 gniazdami na okrągłe pręty do różnych uchwytów i szerokości uchwytu, 2 pasujące uchwyty drążkowe, 2 wysokiej jakości śruby z pasującymi kołkami.

Skuteczny trening: trenuj górną część pleców o każdej porze roku, dzięki wielu możliwościom zastosowania nadaje się dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów. Wysokiej jakości materiały: deska treningowa z drewna brzozowego i uchwyty z drewna bukowego lite drewno = przyjemna powierzchnia antypoślizgowa, bez zniekształceń, odporna na działanie wody, wytrzymała, Made in Germany.

Oszczędność miejsca: wymiary 60 x 8, szerokość jest wykorzystywana, optymalnie nadaje się do montażu na każdej futrynie drzwi, a dzięki wąskiej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca i można ją łatwo ukryć, 5 x 4 cm, szybki i łatwy montaż.
MarkaKASIROCK #ad
ProducentKASIROCK #ad
Numer częściPEG0003-PARENT

6. Marbo Sport

#ad

MH-U204, Marbo Sport Drabinka do montażu na ścianie, ścianka gimnastyczna 230 x 81 cm, wyprodukowano w UE

#ad
Marbo Sport #ad - Mocna i stabilna konstrukcja do montażu na ścianie. Niezawodne szczeble 30 mm / klucz montażowy. Dane techniczne | wysokość: 230 cm / otwory mocujące: 12 szt.

Odstęp pionowy 101, 5 cm / waga: 22, 3 kg / odstęp między szczeblami: 24 cm / obciążenie: 200 kg / długość: 14 cm / Szerokość: 81 cm / Średnica szczebli: 30 mm / szerokość szczebli: 71 cm / Dodatkowe informacje: Wtyczki ścienne nie są zawarte w zestawie. Marbo sport - made in eu | ławki do podnoszenia ciężarów | przyrządy do podciągania | sztangi do sztangi | talerze do sztangi | akcesoria fitness. Różnorodność ćwiczeń / możliwości rozbudowy.
MarkaMarbo Sport #ad
ProducentMarbo Sport #ad
Waga49.16
Numer części107816-TR

7. Gorilant

#ad

Kilka uchwytów, antypoślizgowy, łatwy montaż, do 130 kg, drążek do podciągania, Gorilant, Tytanowy drążek do podciągania na ścianie nad drzwiami

#ad
Gorilant #ad - Rowki z tyłu zostały specjalnie zaprojektowane, crossfitu, aby symulować skały i trenować wytrzymałość rąk. Dobrze pasuje do każdego stylu wnętrza. Antypoślizgowy: wykonany z drewna, które w przeciwieństwie do żelaza zapewnia wygodniejszy chwyt i jest bardziej antypoślizgowe.

Oddychające i odprowadzające pot uchwyty zapewniają efektywny trening. Idealny do kalisteniki, 22 i 25 mm. Gwarantuje bezpieczne i stabilne trzymanie. Wielofunkcyjny: drążek do podciągania z mocowaniem ściennym do treningu wspinaczki, 3 głębokości 16, trx i pętli, ćwiczeń na podciąganiu itd. Szlifowane powierzchnie zapewniają lepszy komfort, a ośmiokątne uchwyty zapewniają większą stabilność. Maksymalne obciążenie: do 130 kg. Można wykonywać różne ćwiczenia: podnoszenie nóg, treningu z linami oporowymi, pleców, bicepsów, treningu siłowego i wspinaczki, boksu, klatki piersiowej i ramion.

Atwy montaż: łatwy montaż na ścianie. 6 pozycji uchwytu: profesjonalny drążek do podciągania z 6 różnymi pozycjami chwytu do kompletnego treningu mięśni pleców, bicepsów i brzucha. Zajmuje mało miejsca, idealnie nadaje się do treningu w domu. Wysoka jakość i trwałość: funkcjonalny i wytrzymały drążek do podciągania. Wyprodukowano w hiszpanii, z wysokiej jakości litego drewna dla trwałości i wytrzymałości.
MarkaGorilant #ad
ProducentGorilant #ad
Wysokość4.72
Długość42.52
Waga11.02
Szerokość11.42
Numer częścipart_B08BKV6SXQ
Gwarancja3 lata gwarancji do stosowania w pomieszczeniach.

8. h2i

#ad

Drążek do gimnastyki o wyglądzie stali nierdzewnej,, do ogrodu i pokoju dziecięcego, drążek do podciągania na zewnątrz i wewnątrz, drążek ze stali nierdzewnej, h2i Drążek gimnastyczny dla dzieci

#ad
h2i #ad - Praktyczne wymiary: dzięki całkowitej długości 90 cm i średnicy 33 mm drążek gimnastyczny ze stali nierdzewnej zapewnia idealny chwyt do efektywnego treningu. Atwy montaż: dzięki dołączonym śrubom i zaślepkom montaż jest dziecinnie prosty i Twoje dziecko może natychmiast rozpocząć gimnastykę.

Fitness: dzięki temu drążkowi do podciągania możesz celowo wzmocnić mięśnie ramion, ramion i pleców oraz poprawić kondycję – idealny dla dużych i małych. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz: dzięki naszemu drążkowi gimnastycznemu do użytku wewnątrz i na zewnątrz Twoje dziecko może trenować w pokoju dziecięcym lub w ogrodzie – wystarczy zamontować pomiędzy dwoma drewnianymi belkami lub w futrynie drzwi.

Wszechstronne zastosowanie: ten drążek zapewnia różnorodne możliwości treningu, czy to do podciągania, ćwiczeń wiszących i podnoszących lub opuszczających.
Markah2i #ad
Producenth2i #ad
Waga3.75
Numer części1 x trapez griffe gelb

9. DH FitLife

#ad

DH FitLife Drążek do podciągania na futrynie drzwi bez śrub | drążek do drzwi do treningu siłowego | trener pleców do zawieszenia | w zestawie przyrząd do treningu pętelkowego | do drzwi 70-92 cm

#ad
DH FitLife #ad - Po użyciu drążek do podciągania można szybko złożyć i schować oszczędzając miejsce. Dodatkowo antypoślizgowe uchwyty piankowe zapewniają optymalny komfort użytkowania. Podwójna ochrona dzięki drążkowi ochronnemu i obydwu hakom na drzwi gwarantują stałą stabilność podczas każdego treningu. Idealny do treningu kalisteniki w domu.

W przypadku pytań lub problemów możesz się z nami skontaktować w każdej chwili. Natychmiastowe zastosowanie bez montażu: urządzenie fitness jest gotowe do użycia bez wkręcania i wiercenia w zaledwie 30 sekund: rozłożyć, zawiesić i gotowe. Gumowe haki i nasadki zapobiegają uszkodzeniom i śladom futryny drzwi oraz ścian. W zestawie znajdują się dwie taśmy do ćwiczeń. Najlepsza ochrona dla ciebie i twojego domu: drążek jest wykonany z wysokiej jakości materiału i ma maksymalne obciążenie 200 kg. Za pomocą jednego urządzenia możesz wzmocnić górną część ciała, koordynację fizyczną itd. Ergonomiczne wzornictwo: drążek pull-up z wygiętymi uchwytami umożliwia stabilne trzymanie w różnych wariantach treningu, dzięki czemu unika się bólu i urazów nadgarstków podczas treningu.

Współpracujemy wyłącznie z niezawodnymi i wykwalifikowanymi zespołami i trenerami i kładziemy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów. Wielofunkcyjność 3 w 1: niezależnie od tego, czy na futrynie drzwi, mięśnie rdzenia, na podłodze lub w połączeniu z innymi urządzeniami sportowymi – przyrząd treningowy to Twoja indywidualna stacja kulturystyczna do wszechstronnego treningu całego ciała i ma wszechstronne zastosowanie.
MarkaDH FitLife #ad
ProducentDH FitLife #ad
Waga9.44
Numer częściGDG01-A-2101

10. Sportstech

#ad

Składany, 6 antypoślizgowych uchwytów, do domu KS300/350 + e-book, 3 wielofunkcyjne oczka, Sportstech Innowacyjny drążek do podciągania 4 w 1 do montażu na ścianie, bezpieczny i stabilny, nowoczesny, zajmuje mało miejsca

#ad
Sportstech #ad - W ten sposób można łatwo złożyć nowoczesny drążek do ćwiczeń po zakończeniu treningu. Zacznij już teraz i z pewnością pozwól mięśniom bawić się. Wszystko, co najlepsze: niezbędne kołki i śruby do dużych obciążeń są już w zestawie – oszczędzasz pieniądze! Dlatego ks350 jest wyposażony w trzywarstwowy uchwyt z pianki, który pochłania pot i zapewnia maksymalną kontrolę nawet podczas najcięższych ćwiczeń – niezależnie od pozycji uchwytu.

Korzystaj z urozmaiconego treningu dla efektywnej budowy mięśni – teraz i w przyszłości. Szczególnie dobrze: dołączony szablon do wiercenia zapewnia dziecinnie proste mocowanie! Wszechstronność: prawie nie żaden przyrząd fitness do domu jest tak wszechstronny jak drążek do podciągania KS350 Praktyczny trening: drążek ks350 nadaje się nie tylko optymalnie do efektywnego treningu siłowego mięśni ramion, ramion, brzucha i pleców.

Zawieś swój pas treningowy, worek bokserski lub nawet pierścienie gimnastyczne – dzięki wbudowanym oczkom jest to dziecinnie proste. Wygoda: podczas podciągania, ćwiczeń gimnastycznych lub dipów bezpieczne trzymanie ma kluczowe znaczenie. Dzięki temu nie będziesz już tylko wykonywać podciąganie, ale także sprawisz, że trening będzie tak elastyczny i urozmaicony jak nigdy wcześniej. Jednocześnie można korzystać z ogromnej stabilności. Jednocześnie można rozciągać najważniejsze grupy mięśni i wzmocnić łuk kręgosłupa.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość18.5
Długość38.19
Waga21.56
Szerokość8.86
Numer częściSP_KS350
ModelSP_KS350