Top 10 Balkon Truhenbank Wasserdicht – Skrzynie na taras

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Koll Living Garden

#ad

Obciążenie pokrywy do 272 kg, Koll Living pudełko do przechowywania / poduszka Blackwood, 623 litry, suche i wentylowane miejsce do przechowywania, ze sprężynami gazowymi

#ad
Koll Living Garden #ad - X wys. Stabilna pokrywa wytrzymuje obciążenie do 272 kg – wygodne miejsce do siedzenia dla dwóch osób dorosłych. Jest wyposażony w dwie sprężyny gazowe do łatwego otwierania i zamykania pokrywy. Pojemność 623 l zapewnia miejsce na wszelkiego rodzaju przybory, takie jak poduszki do siedzenia, narzędzia ogrodowe lub zabawki dla dzieci. To pudełko do przechowywania zapewnia wszystkie walory estetyczne drewna przy jednoczesnym niewielkim nakładzie konserwacji i trwałości tworzywa sztucznego. X szer. Wymiary zewnętrzne: 155 x 72, 4 x 69, 4 cm dł.
MarkaKoll Living Garden #ad
ProducentKoll Living Garden #ad
Waga50.71
Numer częściB08FTGBP6W-TR

2. Deuba

#ad

Deuba® Keter skrzynka ogrodowa, 270 l, na balkon, skrzynia, odporna na działanie promieni UV, do ogrodu, odporna na działanie warunków atmosferycznych, zagłębienia uchwytowe, skrzynia ogrodowa,

#ad
Deuba #ad - Daje to możliwość praktycznego i łatwego stworzenia kolejnego miejsca do siedzenia. Wygodny system wtykowy umożliwia złożenie pudełka do przechowywania w krótkim czasie i bez dużego nakładu pracy. Jest odporna na wiatr i warunki atmosferyczne i utrzymuje Twoje przybory ogrodowe bezpiecznie i chronione.

270 litrów wystarczająco dużo miejsca do przechowywania przyborów ogrodowych, leżaki, koce, narzędzia, takich jak np. Sprytny system montażu: montaż nowej skrzynki ogrodowej przebiega szybko i łatwo. Poduszki, zabawki ogrodowe i wiele innych. Praktyczna: pokrywa skrzyni ogrodowej jest dodatkowo wzmocniona i wytrzymuje obciążenie do 220 kg. Odporna na warunki atmosferyczne: twoja nowa skrzynia jest wykonana z wysokiej jakości polipropylenu, który jest odporny na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Duża przestrzeń do przechowywania: wytrzymała skrzynia deuba zapewnia dużą pojemność ok. Atwy transport: dzięki 2 wbudowanym rolkom na dnie i bocznym zagłębieniom uchwyt skrzynię można bez problemu transportować lub przestawiać, nawet gdy pudełko jest w pełni załadowane.
MarkaDeuba #ad
ProducentDeuba #ad
Wysokość17.72
Długość46.06
Waga485.02
Szerokość22.44
Numer części759597186597
Model45

3. Koll Living Garden

#ad

100% szczelna, Skrzynia na poduszki Koll Living. 570 l, udźwig pokrywy do 250 kg 2 osoby, antracytowy, z wywietrznikami, dzięki czemu brak nieprzyjemnego zapachu i pleśni, nowoczesny wygląd drewna

#ad
Koll Living Garden #ad - Skrzynia jest odporna na promieniowanie uv oraz odporna na warunki atmosferyczne i może pozostać przez cały rok na zewnątrz.

Latem wystarczy przetrzeć i wygląda jak nowa. Wymiary dł. X szer. X wys. Ok. 155 x 72, 4 cm – wystarczająco duże, 4 x 64, również do dużych artykułów ogrodowych. Atrakcyjne wzornictwo o wyglądzie drewna – wygląda tak, jak gdyby był prawdziwe drewno. 570 l – dużo miejsca nawet w przypadku dużych przedmiotów lub wiele innych. Pojemność ok. Idealnie nadają się do przechowywania w zestawie z sprężynami gazowymi, zapewnia łatwe otwieranie pokrywy.
MarkaKoll Living Garden #ad
ProducentKoll Living Garden #ad
Wysokość1
Długość1
Waga39.68
Szerokość1
Numer części2
Modelfruit trap for kitchen

4. Kreher

#ad

Zmywalne i łatwe w montażu, Kreher Kompaktowe pudełko na poduszki / pudełko do przechowywania w kolorze antracytowym o pojemności 140 litrów. Wytrzymałe

#ad
Kreher #ad - X wys. Cechy szczególne: z urządzeniem do zamykania za pomocą kłódki zamek nie wchodzi w zakres dostawy | Wysoka jakość wyglądu i wykończenia, solidne wykonanie, bez ostrych narożników lub krawędzi.

Pojemność użytkowa 140 litrów | nowoczesny wygląd drewna w kolorze antracytowym | do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wymiary: 58, 5 x 46 x 55 cm szer. Materiał: odporne na promieniowanie uv i warunki atmosferyczne tworzywo sztuczne PP | zmywalne i łatwe do czyszczenia | montaż bez użycia narzędzi dzięki prostemu systemowi wtykowemu | Z praktycznymi uchwytami do noszenia po obu stronach dla łatwego przemieszczania. X gł. Artykuł: mała skrzynia na poduszki o pojemności 140 litrów w kolorze antracytowym | szczególnie dobrze nadaje się na małe balkony/tarasy/wnęki.
MarkaKreher #ad
ProducentKreher #ad
Wysokość21.65
Długość23.03
Waga8.38
Szerokość18.11
Numer części72542

5. Koll Living

#ad

270 l, w 100% wodoszczelna l wywietrzniki zapewniają brak nieprzyjemnego zapachu i pleśni l nowoczesny wygląd drewna l udźwig pokrywy do 250 kg 2 osoby, Skrzynia na poduszki Koll Living

#ad
Koll Living #ad - Zewnętrzne wymiary produktu: 116, 7 x 44, 7 x 57 cm. Skrzynia z tworzywa sztucznego o wyglądzie drewna, pojemność: 270 l, obciążenie do 250 kg na pokrywce mogą siedzieć 2 osoby. Wewnętrzne wymiary produktu: 114, 4 x 40 x 51, 2 cm. Wodoszczelność: zawartość pozostaje sucha i jest wietrzona. Zintegrowane uchwyty i rolki ułatwiające mobilność – łatwy montaż w ciągu kilku minut.
MarkaKoll Living #ad
ProducentKoll living #ad
Waga15.43
Numer części10269-000

6. Koll Living Garden

#ad

Obciążenie pokrywy do 272 kg, suche i wentylowane miejsce do przechowywania, Koll Living Pudełko do przechowywania / poduszka do przechowywania, ze sprężynami gazowymi, 623 l

#ad
Koll Living Garden #ad - Zamykana zamek nie wchodzi w zakres dostawy. Wymiary produktu: 155 x 72, 4 x 69, 4 cm dł. Jest wyposażony w dwie sprężyny gazowe do łatwego otwierania i zamykania pokrywy.

623 l miejsca do przechowywania zapewnia miejsce na wszystkie przybory, takie jak poduszki do siedzenia, narzędzia ogrodowe lub zabawki dla dzieci. X wys. X szer. To pudełko do przechowywania zapewnia wszystkie zalety estetyczne drewna przy jednoczesnym niewielkim nakładzie konserwacji i trwałości tworzywa sztucznego. Stabilna pokrywa wytrzymuje obciążenie do 272 kg – wygodne miejsce do siedzenia dla dwóch osób dorosłych.
MarkaKoll Living Garden #ad
ProducentKoll Living Garden #ad
Waga50.71

7. Grindi

#ad

190 litrów, 96 x 46 x 49 cm – wodoszczelne pudełko na paczki, szafka ogrodowa i skrzynia, kolor ciemnoszary, Grindi, Morus skrzynia ogrodowa, odporna na warunki atmosferyczne,, pojemnik na poduszki

#ad
Grindi #ad - Estetyka: dzięki klasycznemu wzornictwu można go łatwo łączyć z innymi meblami ogrodowymi. Materiał: polipropylen jest całkowicie wodoszczelny. Jest również bezpieczny w użyciu. Montaż pudełka trwa zaledwie kilka minut i wymaga tylko śrubokręta krzyżakowego.

Funkcjonalność: skrzynia ogrodowa to funkcjonalna jednostka do przechowywania. Dane techniczne: pojemność – 190 litrów; wymiary produktu cm – 96 x 46 x 49; prosta konstrukcja i wytrzymała konstrukcja; materiał – tworzywo sztuczne; kolor – ciemnoszary; uchwyty do noszenia. Ma bardzo wysoką odporność chemiczną. Atwa instalacja: konstrukcja jest bardzo stabilna i łatwa w montażu. Pomaga w znalezieniu miejsca w ogrodzie przedmiotów codziennego użytku. Niezależnie od wybranego wariantu każdy produkt charakteryzuje się starannym wykonaniem, dbałością o szczegóły i wzornictwem, które łatwo wpasowuje się w większość wnętrz.

Z powodzeniem zmieści się akcesoria, ale również o wiele większe przedmioty, koce i koce, takie jak poduszki, które chcemy chronić przed wilgocią i innymi czynnikami atmosferycznymi. Nasze pudełka ogrodowe nadają się jako miejsce do przechowywania przydatnych akcesoriów w każdym gospodarstwie domowym i odgrywają również rolę dekoracyjną. Ponadto jest bezzapachowa i trudnopalna.
MarkaGrindi #ad
ProducentGrindi #ad
Waga55.12

8. rg-vertrieb

#ad

Skrzynka ogrodowa antracytowa, skrzynia, rg-vertrieb Skrzynka ogrodowa, o wyglądzie drewna, 140 l, skrzynka na poduszki

#ad
rg-vertrieb #ad - Montaż bez użycia narzędzi dzięki prostemu systemowi wtykowemu,. X wys. Pojemność: 140 l,. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego PP.

Poduszek mebli ogrodowych, narzędzi ogrodowych lub zabawek. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego PP tworzywo sztuczne polipropylen, bezpieczne wykonanie i bez ostrych narożników lub krawędzi. Skrzynia ogrodowa w 2 kolorach antracytowym lub umbra to idealne miejsce do przechowywania np. Idealnie nadają się do przechowywania poduszek, koców, poduszek na krzesła. X gł. Pudełko można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wymiary: 59 x 46 x 55 cm szer.
Markarg-vertrieb #ad
Producentrg-vertrieb #ad
Wysokość21.65
Długość23.23
Szerokość18.11

9. Keter

#ad

Skrzynia na poduszki Koll Living. 270 l, udźwig pokrywy do 250 kg 2 osoby, 100% szczelna, dzięki czemu brak nieprzyjemnego zapachu i pleśni, nowoczesny wygląd drewna, z wywietrznikami

#ad
Keter #ad - Wodoszczelność: Zawartość pozostaje sucha i jest wentylowana. Pudełko z tworzywa sztucznego o wyglądzie drewna pojemność: 270 litrów do 250 kg obciążenia 2 osób mogą siedzieć na pokrywie. Wymiary wewnętrzne produktu: 114, 4 x 40 x 51, 2 cm. Wymiary zewnętrzne produktu: 116, 7 x 44, 7 x 57 cm. Zintegrowane uchwyty i kółka ułatwiają mobilność – łatwy montaż w ciągu kilku minut.
MarkaKeter #ad
ProducentKeter #ad
Wysokość7.87
Długość35.43
Waga14.04
Szerokość7.87
Numer części10269-500
Model10269-500

10. Keter

#ad

390 l, nieprzemakalny, szary, Keter pojemnik na balkonowe poduszki do siedzenia Glenwood

#ad
Keter #ad - Zapewnia wygodne siedzenie dla 2 osób. 390 l. Realistyczny wygląd drewna. Pojemność wynoszącą ok. Praktyczna i nie zajmuje dużo miejsca. W zestawie: sprężyny gazowe ułatwiają otwieranie,.
MarkaKeter #ad
ProducentTepro #ad
Wysokość24.02
Długość50.39
Waga28.44
Szerokość25.59
Numer części7290005559945
Model258753