Top 9 Balkontürgriff Außen – Płytki chroniące przed zabrudzeniami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LouMaxx

#ad

LouMaxx Uchwyt do drzwi balkonowych na zewnątrz zapewnia oszczędność miejsca montaż między drzwiami a roletą – 1 zestaw uchwytów do drzwi tarasowych w kolorze białym wraz ze śrubami ukrytymi –

#ad
LouMaxx #ad - Zewnętrzna rączka drzwi balkonowych jest wyposażona w zdejmowaną osłonę śruby. Uchwyt do drzwi balkonowych wykonany z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Odległość między otworami wynosi 48 mm. Wskazówka: przed montażem należy sprawdzić odległość między zamkniętą roletą a futryną drzwi, że głębokość montażu uchwytu drzwi tarasowych nie wpływa negatywnie na funkcję rolety.

Zakres dostawy: uchwyt do drzwi balkonowych o wymiarach 71 x 55 x 20 mm w kolorze łącznie z materiałem montażowym śruby 3, 5 x 16 mm + śruby z gwintem samogwintującym 4 x 20 mm. Jakość: uchwyt do drzwi tarasowych na zewnątrz znajduje zastosowanie zarówno jako płaska klamka do drzwi balkonowych, na zewnątrz jak i jako uchwyt moskitiery. Wszechstronne zastosowanie: uchwyt loumaxx może być stosowany zarówno jako płaska klamka do drzwi balkonowych, na zewnątrz jak i jako uchwyt moskitiery.

Dzięki gwintowi samogwintującemu jest to uchwyt drzwi balkonowych na zewnątrz bez wiercenia. Ponadczasowy wygląd: prosty kształt sprawia, aby upewnić się, że klamka tarasowa jest ponadczasowym okuciem. Atwy montaż: klamkę drzwi tarasowych na zewnątrz mocuje się do zewnętrznej ramy drzwi balkonowych za pomocą dwóch dołączonych śrub. Ukryte połączenie śrubowe zapewnia minimalistyczny wygląd.
MarkaLouMaxx #ad
ProducentLouMaxx #ad
Wysokość0.79
Długość2.76
Waga0.02
Szerokość2.17
Model10269

2. RAVENBOLD

#ad

RAVENBOLD Klamka do drzwi balkonowych do użytku na zewnątrz – bardzo stabilny uchwyt do drzwi tarasowych – uchwyt do drzwi balkonowych wykonany z aluminium kolor biały

#ad
RAVENBOLD #ad - Atwe w użyciu: aby móc zamknąć drzwi balkonowe od zewnątrz. Wysoka jakość – do produkcji używamy wyłącznie przemysłowych lakierów proszkowych do uchwytów drzwi tarasowych.

Atwy montaż – naszą klamkę balkonową do drzwi balkonowych można łatwo przymocować do drzwi balkonowych za pomocą dołączonych śrub i elementów dystansowych. Wysokiej jakości – aluminiowe uchwyty na drzwi balkonowe RAVENBOLD przekonują elegancją, funkcjonalnością i przyjemnie powściągliwym wyglądem. Zarówno jako uchwyt do drzwi balkonowych lub uchwyt do drzwi tarasowych. Trwały kolor w każdych warunkach pogodowych! atwy w obsłudze – ze względu na odstęp między otworami 48 mm aluminiowy uchwyt do drzwi tarasowych pasuje do wszystkich dostępnych na rynku drzwi przesuwnych i zewnętrznych.
MarkaRAVENBOLD #ad
ProducentRAVENBOLD #ad
Waga0.24

3. Ante bellum

#ad

Uchwyt do drzwi tarasowych wraz ze śrubami, łatwy montaż bez, tarasowych i moskitierowych, Ante bellum Uchwyt do drzwi balkonowych – uniwersalna klamka z tworzywa sztucznego do drzwi balkonowych

#ad
Ante bellum #ad - Uchwyt do drzwi balkonowych jest wyposażony w zdejmowaną osłonę śrub i jest wykonany z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Zakres dostawy klamki balkonowej obejmuje wszystkie potrzebne materiały montażowe oraz uchwyt w kolorze białym o wymiarach 71 x 55 x 20 mm.

Uchwyt ma odstęp 48 mm między otworami wiertniczymi, a dzięki gwintowi samogwintującemu można go zamontować bez wiercenia. Montaż uchwytu do drzwi tarasowych na zewnątrz jest prosty i wymaga jedynie zamocowania za pomocą dwóch dołączonych śrub do zewnętrznej ramy drzwi balkonowych. Prosty i ponadczasowy wygląd zewnętrznej klamki tarasowej jest minimalistyczny dzięki ukrytym połączeniom śrubowym.

Uchwyt ante bellum nadaje się do różnych zastosowań, takich jak drzwi balkonowe, drzwi tarasowe na zewnątrz i moskitiera. Ważne jest, aby przed montażem sprawdzić odległość między zamkniętą roletą a futryną drzwi, aby upewnić się, że głębokość montażu uchwytu drzwi tarasowych nie wpływa negatywnie na funkcję rolety.
MarkaAnte bellum #ad
ProducentAnte bellum #ad
Wysokość2.17
Długość2.76
Szerokość2.17
Numer częściBalkontürgriff aussen
ModelBalkontürgriff aussen

4. CC-Style

#ad

CC-Shopping – klamka do drzwi balkonowych 911 wersja prostokątna – tworzywo sztuczne stabilizowane UV – do użytku na zewnątrz z 2 śrubami montażowymi, 70 x 45 x 13 mm – biały – RAL 9016

#ad
CC-Style #ad - Materiał i jakość | tworzywo sztuczne odporne na promieniowanie uv – wyprodukowane w UE" – odporne na warunki atmosferyczne – do wewnątrz i na zewnątrz – powierzchnia polerowana – wysoka siła ciągnąca.

Zakres dostawy | 1 uchwyt do drzwi balkonowych – łącznie z materiałem montażowym: 2 śruby naturalne do montażu. Wymiary | szerokość całkowita 70 mm - głębokość całkowita 45 mm - wysokość montażowa 12 mm - Ogranicznik przy 13 mm - Odstęp między otworami: 48 mm. Wersja | ukryta, zdejmowana pokrywa śrub – ograniczniki do szybkiego i bezpiecznego montażu patrz instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim poniżej, zdejmowana pokrywa śrub | ograniczniki do szybkiego i bezpiecznego montażu patrz instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, opis produktu poniżej. Kolor | biały – rAL 9016.
MarkaCC-Style #ad
ProducentCC-Shopping #ad
Wysokość0
Długość2.76
Waga0.04
Szerokość1.77
Numer częściBTG 911-W-1
Model911

5. Schüco

#ad

Schüco Uchwyt do drzwi balkonowych, zewnętrzny uchwyt + zestaw śrub ToniTec, uchwyt do drzwi tarasowych, biały RAL9016

#ad
Schüco #ad - Tonitec zestaw śrub kl-fr 4, końcówka spiralna 4, 9 x 25 mm, końcówka wiertnicza 3, 0 x 25 mm. Materiał: tworzywo sztuczne. Kolor: biały Ral9016. SchÜco klamka drzwiowa, rozstaw otworów: 20 mm Dostawa z odpowiednikiem część nie jest pokazana. Wymiary uchwytu: wysokość 61 mm, szerokość 48 mm, głębokość 10 mm.
MarkaSchüco #ad
ProducentTonitec GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość2.36
Waga0.04
Szerokość1.77

6. SRB

#ad

Biały, okrągły, SRB Uchwyt do drzwi balkonowych, tarasowych, tworzywo sztuczne

#ad
SRB #ad - Uchwyt w kolorze białym RAL 9010 Niewidoczne połączenie śrubowe dzięki osłonie. Rednica: 50 mm. Tworzywo sztuczne odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.
MarkaSRB #ad
ProducentSRB #ad
Waga0.02

7. Estika

#ad

Klamka do drzwi balkonowych, biała, tworzywo sztuczne, antracytowa, do użytku na zewnątrz, uchwyt do drzwi tarasowych na zewnątrz, Estika® Blokada balkonowa

#ad
Estika #ad - Atwy montaż – uchwyt balkonowy jest przytrzymywany na dwóch śrubach, które są wkręcane pod zaślepką. Jest solidny i trwały oraz odporny na promieniowanie UV.

Zapobiega to przedostawaniu się zimnego powietrza, nieprzyjemnych zapachów, pyłków i hałasu do wnętrza. Zastosowanie – dzięki klamce do drzwi balkonowych można zamknąć balkon od zewnątrz. Kolor – uchwyt blkon jest dostępny w dwóch kolorach – białym i antracytowym. Materiał – klamka do drzwi tarasowych jest wykonana z materiału ASA. Można wiercić otwory w ramie lub nie, zamontować śruby i wszystko gotowe.
MarkaEstika #ad
ProducentEstika #ad
Wysokość2.36
Długość2.76
Waga0.06
Szerokość2.36
Numer częściPOCH-BLKN-WHT

8. INTRA-TEC

#ad

Aluminiowy, stabilny, Uchwyt balkonowy

#ad
INTRA-TEC #ad - Zewnętrzny uchwyt balkonowy z wysokiej jakości aluminium. Ruby nie wchodzą w zakres dostawy. Rozstaw otworów: 40 mm; długość 65 mm; głębokość montażowa: 12 mm.
MarkaINTRA-TEC #ad
ProducentINTRA-TEC #ad
Wysokość65
Waga0.04
Szerokość40

9. Bayram

#ad

1 x biała kremowa klamka do drzwi tarasowych klamka drzwi balkonowych klamka do drzwi klamka do drzwi klamka wyciągana uchwyt muszla szerokość: ok. 45 mm wysokość: ok. 80 mm głębokość: ok. 13 mm

#ad
Bayram #ad - Odstęp między otworami na śruby: ok. 80 mm, głębokość: ok. 45 mm, wysokość: ok. 59 mm otwory do mocowania: 3 x materiał: tworzywo sztuczne. Szerokość: ok. 13 mm. Zakres dostawy: 1 x uchwyt 1 x uchwyt 3 x śruba.
MarkaBayram #ad
ProducentBayram #ad
Wysokość0.51
Długość3.15
Waga0.04
Szerokość1.77
Numer częściBalkontürgriff
ModelBalkontürgriff