Top 7 Handyhülle iPhone 13 – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

Etui typu bumper z przezroczystym, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, twardym plastikiem, wzór UFO z TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Przezroczyste, smukłe, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, 7" 2021, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.

Bądź odważny. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Bądź wyjątkowy. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź tobą. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T370
ModelMI13PROMAX-T370

2. Wildflower Cases

#ad

Nessa Barrett iPhone 11 etui, Wildflower Cases Etui

#ad
Wildflower Cases #ad - Stylowy i ochronny: otwarty kształt, kompatybilny z iPhone 11. Jedyne w swoim rodzaju: każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest ręcznie wykonane i może wykazywać niewielkie niedoskonałości, ponieważ nie ma dwóch identycznych etui, co sprawia, że każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest wyjąt.

Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku, aby zapewnić całkowitą ochronę przed strasznymi pułapkami na telefon. Stworzone przez kobiety: to etui z motywem dzikich kwiatów zostało zaprojektowane z miłością przez Michelle, Devon i Sydney Carlson. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, zaprojektowane i wykonane na miarę, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich przycisków dotykowych w telefonie.

Indywidualne dopasowanie: ręcznie wykonane, aby były kompatybilne z jedynym iPhone 11. Biżuteria: z naszym niestandardowym srebrnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6
Szerokość3.13

3. Wildflower Cases

#ad

Brązowe kwiaty iPhone 11 etui, Wildflower Cases Etui

#ad
Wildflower Cases #ad - Stylowy i ochronny: otwarty kształt, ochronnym czarnym gumowym zderzaku, kompatybilny z iPhone 11. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, zaprojektowane i wykonane na miarę, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich przycisków dotykowych w telefonie.

Oprawiony w wytrzymałym, aby zapewnić całkowitą ochronę przed strasznymi pułapkami na telefon. Biżuteria: z naszym niestandardowym srebrnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy. Stworzone przez kobiety: to etui z motywem dzikich kwiatów zostało zaprojektowane z miłością przez Michelle, Devon i Sydney Carlson.

Jedyne w swoim rodzaju: każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest ręcznie wykonane i może wykazywać niewielkie niedoskonałości, ponieważ nie ma dwóch identycznych etui, co sprawia, że każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest wyjąt. Indywidualne dopasowanie: ręcznie wykonane, aby były kompatybilne z jedynym iPhone 11.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6
Szerokość3.13

4. MOSNOVO

#ad

Etui ochronne w stylu vintage, z przezroczystym twardym plastikiem, z tworzywa TPU, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny.

Bądź tobą. Bądź wyjątkowy. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Bądź odważny. Przezroczyste, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpU sprawia, 7" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513

5. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro, wzór wiśniowy TPU z przezroczystym twardym plastikiem

#ad
MOSNOVO #ad - Przezroczyste, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro 6, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, 1" 2023, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro 2023 – wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź wyjątkowy. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Bądź odważny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m. Bądź tobą. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.01
Waga0.11
Szerokość3.02
Numer częściMI15PRO-T506

6. MOSNOVO

#ad

Czarny kot w ogrodzie, z przezroczystym twardym plastikiem, z TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Case, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15

#ad
MOSNOVO #ad - Be bold. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Super ochrona. Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, 6 stopy, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Be you. Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Super ładne. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 15 rozmiar wyświetlacza 6, 2023 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, 1 cala, uderzeniami i wieloma innymi.

Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 15 rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2023. Be unique.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.01
Waga0.11
Szerokość3.02
Numer częściMI15-T592

7. MOSNOVO

#ad

Dobry nastrój wzór TPU bumper z przezroczystym twardym plastikowym etui, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro Max, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Przezroczyste, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro Max 6, smukłe, 7" 2023, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Bądź tobą. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź wyjątkowy. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m. Bądź odważny. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro max 2023 – wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.5
Długość6.49
Waga0.13
Szerokość3.22
Numer częściMI15PROMAX-T631