Top 10 Windshield Washer Fluid Antifreeze – Płyny do spryskiwaczy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SONAX

#ad

SONAX Zestaw 4 szt. 01335410 AntiFrost&KlarVision 5 l gotowy do użycia do -20° Ice Fresh 20 l

#ad
SONAX #ad - Modny płyn do czyszczenia szyb zimowych o doskonałym zapachu. Nadaje się do dysz wachlarzowych. Nadaje się również do wysokiej jakości reflektorów ksenonowych i szyb rozpraszających z tworzywa sztucznego o wyglądzie przezroczystego szkła. Nadaje się do lakieru, gumy i tworzywa sztucznego. W ciągu kilku sekund zapewnia dobrą widoczność bez smug i smug.
MarkaSONAX #ad
ProducentSONAX #ad
Numer części01335410

2. SONAX

#ad

Zapach cytrusowy, Sonax Antifrost&Klarsicht Konzentrat płyn do spryskiwaczy ze środkiem zapobiegającym zamarzaniu do -30°C, zestaw 2 x 5 l

#ad
SONAX #ad - Od 2013 roku, z wyraźnie lepsza wydajność czyszczenia dzięki na jeszcze szybsze przestawiać usuwania. 2 x 5 l sonax spryskiwaczy szyby przedniej-ochrona przed zamarzaniem koncentrat o zapachu cytrynowym.

Zapobiega się do zamrażania dyszy spryskiwaczy szyb i nadaje się najlepiej do tego, dla Xenon reflektorów przed zamrożeniem i tworzywo sztuczne efekt zjawy szyb o wyglądzie szkło przezroczyste. Absolutnie warstwy lakieru, gumowa i kunststoffvertraeglich; utrzymuje gumowa gładkie; z Anti-antywapienny formuła – można mieszać z doprowadzanej wodzie wszystkie stopnie twardości. Szybki czas realizacji zamówienia i szybka dostawa. Usuwa typowe zima zabrudzenia i zapewnia dobrą widoczność.
MarkaSONAX #ad
ProducentSONAX #ad
Numer części1546

3. SONAX

#ad

SONAX 332100 środek zapobiegający zamarzaniu, 5 l, niebieski niebieski

#ad
SONAX #ad - Ochrona przed zamarzaniem spryskiwaczy o zapachu cytrusowym usuwa typowe zimowe zabrudzenia i zapewnia dobrą widoczność. Zapobiega zamarzaniu spryskiwaczy i oblodzeniu dyszy. Zakres dostawy: 1 x sonax 03325050 AntiFrost + koncentrat przezroczysty 5 litrów. Sonax produkty do pielęgnacji samochodu – Made in Germany – dzięki temu to, co nas porusza. Nie powoduje pęknięć naprężeniowych i martwych punktów na szybach reflektorów.
MarkaSONAX #ad
ProducentSONAX #ad
Wysokość11.1
Długość7.56
Waga10.36
Szerokość5.67
Numer części332505
Model3325050
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. SONAX

#ad

SONAX środek do czyszczenia szyb samochodowych gotowy do użycia o zapachu cytrusów 5 litrów gotowy do użycia środek do czyszczenia szyb i spryskiwaczy reflektorów | Przedmiot nr. 02605000

#ad
SONAX #ad - O świeżym zapachu. Nie powoduje pęknięć naprężeniowych i martwych punktów na wrażliwych szybach reflektorów. Gotowy do użycia środek czyszczący do spryskiwaczy szyb i reflektorów.

Zakres dostawy: 1 x sonax 02605000 środek do czyszczenia szyb, gotowy do użycia o zapachu cytrusów 5 litrów. Nadaje się również do wysokiej jakości reflektorów ksenonowych i szyb z tworzywa sztucznego o wyglądzie przezroczystego szkła. Przyjazny dla lakieru, gumy i tworzyw sztucznych. Sonax produkty do pielęgnacji samochodu – Made in Germany – dzięki temu to, co nas porusza. Nadaje się do dyszy wachlarzowej. Usuwa zanieczyszczenia owadami, olejem i silikonem. Zapewnia dobrą widoczność w ciągu kilku sekund bez smug i smug.
MarkaSONAX #ad
ProducentSonax #ad
Wysokość10.94
Długość5.51
Waga11.02
Szerokość7.28
Numer części02605000
Model02605000
GwarancjaZgodnie z wytycznymi ustawowymi.

5. EUROLUB

#ad

5 l, Eurolub koncentrat przeciw zamarzaniu szyb samochodowych

#ad
EUROLUB #ad - Sprawdzone przez DEKRA. Nadaje się do szyb poliwęglanowych Hella-Test i do pojazdów z dyszami wachlarzowymi. Zwiększona wydajność czyszczenia dzięki ulepszonej recepturze. Eurolub dobra widoczność zimowa ochrona przed zamarzaniem koncentrat najwyższej jakości z Niemiec. Atwo usuwa brud w zimowym ruchu drogowym i zapewnia dobrą widoczność latem. Dodatek do spryskiwacza szyb zapobiega zamarzaniu płynu myjącego w przypadku mrozu.
MarkaEUROLUB #ad
ProducentEUROLUB GmbH #ad
Wysokość12.8
Długość7.2
Waga10.21
Szerokość5.12
Numer części803005
Model803005
GwarancjaGwarancja ustawowa

6. SONAX

#ad

SONAX Ochrona przed zamarzaniem, gotowa do użycia do -20°C – 10 l, ochrona przed zamarzaniem, przezroczysta, 10 litrów

#ad
SONAX #ad - Pojemność: 5 litrów. Numer artykułu: 03325000 Rodek do czyszczenia szyb, gumę i lakier. Mniej wycierania – mniejsze zużycie, nadaje się do dyszy wachlarzowej.

Zapobiega oblodzeniu i zatykaniu dysz. Sonax 03325000 przestrzeŻenie przrozÓd i przestrzeŃ przechowywania do -20 °c, ochrona przed mrozem, 5 l. Nadaje się również do wysokiej jakości reflektorów ksenonowych i szyb z tworzywa sztucznego, całkowicie tolerowana przez tworzywo sztuczne, gotowa mieszanka z ochroną przed zamarzaniem do -20° dla spryskiwaczy szyb. O zapachu cytrusów i gliceryny. Szybsze usuwanie smug dzięki znacznie lepszej wydajności czyszczenia. Sonax antifrost&klarsicht gotowy do użycia do -20°C.
MarkaSONAX #ad
ProducentSONAX #ad
Numer części03325000

7. EUROLUBE

#ad

2 x 5 l, EUROLUBE Sonax WinterBeast AntiFrost + środek do czyszczenia szyb zimowych, 2-częściowy zestaw, bezsmugowy i skuteczny środek do czyszczenia szyb na zimę, szybki

#ad
EUROLUBE #ad - Zwiększona wydajność czyszczenia przy kilku cyklach wycierania i zmniejszonym zużyciu oraz szybsze usuwanie smug. Zakres dostawy: 2 x 5 l WinterBeast AntiFrost + przezroczysta widoczność.

Z fantastycznym BeastPower. Idealnie nadaje się do wysokiej jakości reflektorów laserowych, matrycowych LED oraz ksenonowych. Testowane na lakierach matowych, foliowanych pojazdach i wrażliwych lakierach naprawczych. Utrzymuje gumkę wycieraczek w gładkości. Przyjazny dla lakieru, gumy i tworzywa sztucznego, zapobiega oblodzeniu i zatkaniu się dysz. Nadaje się również do dysz wachlarzowych.
MarkaEUROLUBE #ad
ProducentEUROLUBE #ad
Numer części01355000

8. SONAX

#ad

1 sztuka spryskiwaczy przedniej szyby przedniej zapewnia dobrą widoczność, nr art. 03325000, gotowy do użycia do -20°C 5 litrów, SONAX AntiFrost + dobra widoczność

#ad
SONAX #ad - Lepsza wydajność czyszczenia dzięki kilku cykli wycierania i zmniejszonemu zużyciu oraz szybszemu usuwaniu smug. Utrzymuje gumę wycieraczek w gładkości i zapobiega oblodzeniu i zatykaniu się dysz. Zakres dostawy: 1 x sonax 03325000 antifrost + dobra widoczność, gotowy do użycia do -20°C 5 litrów. Sonax produkty do pielęgnacji samochodu – Made in Germany – dzięki temu to, co nas porusza. Ochrona przed zamarzaniem szyb usuwa typowe zimowe zabrudzenia i zapewnia dobrą widoczność.
MarkaSONAX #ad
ProducentSONAX #ad
Wysokość11.1
Długość7.56
Waga11.02
Szerokość5.67
Numer części332500
Model332500
Gwarancjanie dotyczy

9. SONAX

#ad

Gotowy do użycia środek czyszczący do spryskiwaczy szyb i reflektorów | nr art. 02645000 klasa energetyczna A, SONAX Środek czyszczący do szyb, gotowy do użycia Ocean-Fresh 5 litrów

#ad
SONAX #ad - Gotowy do użycia środek czyszczący do spryskiwaczy szyb i reflektorów. Ze świeżym. Sonax produkty do pielęgnacji samochodu – Made in Germany – dzięki temu to, co nas porusza.

Zakres dostawy: 1 x sonax 02645000 środek do czyszczenia szyb, gotowy do użycia Ocean-Fresh 5 litrów. Nie powoduje pęknięć naprężeniowych i martwych punktów na wrażliwych szybach reflektorów. Nadaje się również do wysokiej jakości reflektorów ksenonowych i szyb z tworzywa sztucznego o wyglądzie przezroczystego szkła. Zapewnia dobrą widoczność w ciągu kilku sekund bez smug i smug. Usuwa zanieczyszczenia owadami, olejem i silikonem. Nadaje się do dyszy wachlarzowej. Przyjazny dla lakieru, gumy i tworzyw sztucznych.
MarkaSONAX #ad
ProducentSonax #ad
Wysokość11.1
Długość7.56
Waga11.33
Szerokość5.67
Numer części02645000
Model02645000
GwarancjaGwarancja ustawowa.

10. DR. WACK

#ad

250 ml, CW1:100 Super środek do spryskiwaczy do szyb

#ad
DR. WACK #ad - Można go mieszać ze wszystkimi dostępnymi na rynku środkami przeciw zamarzaniu. Specjalna forma: dzięki specjalnej formule antywapiennej środek do czyszczenia szyb wiąże wapno w wodzie i zapobiega w ten sposób zatykaniu się płynu do spryskiwaczy.

Ponadto zawiera substancje czynne, które przedłużają żywotność wycieraczek. Zastosowanie: wymieszać środek do czyszczenia szyb w stosunku 1:100 z wodą również wodą z kranu. Cw1:100 super środek do czyszczenia szyb: dzięki specjalnej formule naszego sprawdzonego środka do czyszczenia szyb samochodowych Twoje przednie szyby będą bardzo szybko czyste. Głowica dozująca 25 ml daje tym samym 2, 5 litra płynu czyszczącego.

Najwyższa wydajność czyszczenia: nasz koncentrat do mycia szyb spełnia najwyższe wymagania jakościowe, ponieważ usuwa brud nie tylko na powierzchni, ale zapewnia krystalicznie czystą widoczność – idealny dla często podróżujących. Dr. Wack pielęgnacja premium: od 1975 roku produkujemy wysoce skuteczną i innowacyjną pielęgnację i środki czyszczące do samochodów, motocykli i rowerów o doskonałej jakości.
MarkaDR. WACK #ad
ProducentDr. Wack #ad
Wysokość8.03
Długość1.81
Waga0
Szerokość1.81
Numer części1745
Model1745
Gwarancjakeine