Top 10 Spülbecken Edelstahl Eckig – Jednokomorowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BLANCO

#ad

Biały, Blanco Metra zlewozmywak z silgranitu PuraDur

#ad
BLANCO #ad - Zlewozmywak do zabudowy w kolorze białym: ze skróconym ociekaczem do szafek dolnych o szerokości 45 cm – dostępny w innych kolorach SILGRANIT, dopasowany kolorystycznie do pasującej armatury BLANCO. Wykorzystaj cały potencjał zlewozmywaka kuchennego: dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak wysokiej jakości deski do krojenia lub kosze na naczynia, zlewozmywak stanie się wielofunkcyjnym punktem centralnym – od przygotowywania żywności po zmywanie naczyń.

Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.

Funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni: głęboki zlew ułatwia mycie nieporęcznych naczyń, a skrócona powierzchnia ociekowa pozwala zaoszczędzić powierzchnię roboczą. Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym pokrętłem – możliwość zamontowania w odwracalnym miejscu.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość11.69
Długość26.77
Waga28.66
Szerokość19.69
Numer części519576
Model519576
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. BLANCO

#ad

Zia zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym pokrętłem. Zlewozmywak do zabudowy w kolorze antracytowym: pasuje do szafek narożnych 90 cm lub 60 cm – dostępny w innych kolorach SILGRANIT, dopasowany kolorystycznie do pasującej armatury BLANCO.

W razie pytań prosimy o zaufanie naszej obsługi klienta BLANCO Jest on dostępny z Niemiec bezpłatnie telefonicznie lub w każdej chwili za pośrednictwem formularza kontaktowego. Optymalne wykorzystanie narożników: granitowy zlewozmywak narożny rozwiązuje problemy z pomieszczeniem, a mimo to oferuje wszystkie zalety tradycyjnego zlewu – duży zbiornik, ociekacz i dodatkowy dzióbek.

Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość16.73
Długość47.01
Waga11.02
Szerokość24.25
Numer części514756
Model514756
Gwarancja2 lata gwarancji.

3. Victory

#ad

Czarny, Zlewozmywak granitowy Victory S780. Wyprodukowany w Niemczech. Zlewozmywak do zabudowy. Ekscenter obrotowy do szafki o szerokości 45/50.

#ad
Victory #ad - Otwór na armaturę: średnica = 35 mm. Wymiary zewnętrzne:780 x 500 mm. Głębokość umywalki:180 mm. Grubość materiału: 10 mm. Do szafki pod umywalkę o szerokości 45/50, włącznie z kompletem obrotowych ekscenterów i rurą odpływową i przelewową; materiał mocujący.
MarkaVictory #ad
ProducentVictory #ad
Wysokość7.09
Długość30.71
Waga0
Szerokość19.69
Numer częściS780

4. CECIPA

#ad

CECIPA Zlewozmywak czarny, prostokątny, 40 x 44 cm, czarny antracytowy, umywalka kuchnia, nowoczesny zlewozmywak ze stali nierdzewnej, mały zlew do zabudowy, zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej

#ad
CECIPA #ad - Dzięki wąskim promieniom narożników zlewozmywak do zabudowy CECIPA w kolorze czarnym oznacza maksymalną powierzchnię użytkową i dużą pojemność basenu. Mały zlewozmywak ze stali nierdzewnej 201 jest wytrzymały i solidny. Dzięki dodatkowemu kątowi X na dnie zlewozmywak kuchenny jest bardzo łatwy do czyszczenia i odprowadzania wody.

Zakres dostawy: czarny zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej, wszystkimi uszczelkami, instrukcją użytkowania, koszyki sitkowe, szablonem do wycinania, zestaw odpływowy i przelewowy z rurą oszczędzającą miejsce, syfonem, klamrami mocującymi, rękawiczkami. Nowoczesny zlewozmywak: dzięki prostokątnemu kształtowi zlewozmywak kuchenny wygląda bardzo nowocześnie. Elastyczny wąż odpływowy idealnie nadaje się do odpływów podłogowych i ściennych. Praktyczny zestaw odpływowy: syfon z 2 przyłączami urządzenia, co sprawia, że przestrzeń pod zlewozmywakiem do zabudowy jest bardziej kompaktowa.

Dostępne 2 instalacje: zlewozmywak ze stali nierdzewnej można zainstalować w razie potrzeby, grubość stołu > 2 cm i górny wielkość otworu: 37 x 41 cm. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej nie ma otworu na kran, montaż podtynkowy wielkość otworu: 35 x 39 cm, dzięki czemu instalacja kranu jest elastyczna. Powierzchnia umywalki kuchennej w kolorze czarnym jest pokryta nanotechnologią, aby była odporna na olej i brud. Elementy niezbędne do obu rodzajów instalacji wchodzą w zakres dostawy.
MarkaCECIPA #ad
ProducentCECIPA #ad
Waga12.19
ModelG0604

5. Primagran

#ad

Zlewozmywak do zabudowy Primagran, 38 x 50 cm, zlewozmywak kuchenny od szafki pod umywalkę 40, Zlewozmywak czarny, zlewozmywak granitowy 1 umywalka + zestaw odpływowy

#ad
Primagran #ad - Otwór w środku jest już wywiercony dla Twojej wygody. Duża umywalka do małej szafki – zlewozmywak z umywalką o wymiarach 340 x 390 x 200 mm pasuje do szafki od 40 cm i gwarantuje funkcjonalność i komfort obsługi. Zestaw zawiera: zlewozmywak granitowy riga 40, węże przyłączeniowe 3/8", kompletny zestaw odpływowy oszczędzający miejsce wysokiej jakości syfon, długość 400 mm, przelew, podwójne o-ringi, dodatkowy odpływ do podłączenia pralki lub zmywarki, instrukcja montażu i szablon do wycięcia na blacie roboczym.

Minimalistyczne wzornictwo, ukryty okrągły przelew i cienkie krawędzie wokół basenu tylko 20 mm podkreślają nowoczesny charakter zlewozmywaka. Odporna na wysokie temperatury i szok termiczny w przypadku nagłych zmian temperatury, dzięki swojej powierzchni jest łatwa do czyszczenia i odporna na plamy, odporna na uderzenia i zarysowania dzięki połączeniu agregatów granitowych i wysokiej jakości żywic.

OdpornoŚĆ – odporna na zabrudzenia podczas codziennego użytku, zlewozmywak granitowy jest wzbogacony o formułę przeciwgrzybiczą. Elastyczność aranżacji dzięki 2 wstępnie wyfrezowanym otworom – armaturę i inne akcesoria dozownik, pośrodku, gałka do syfonu można zamontować na półce pod zlewozmywak, z lewej lub prawej strony. Wymiary zewnętrzne: 500 x 380 mm.
MarkaPrimagran #ad
ProducentPrimagran #ad
Wysokość7.87
Długość19.69
Waga15.21
Szerokość14.96
Numer częściMY-Z20
Gwarancja35 lat gwarancji producenta na zlewozmywak.

6. SANYCASA

#ad

Z syfonem i wygodną obsługą odpływu, odporny na wgniecenia, 50 × 45 cm, SANYCASA Zlewozmywak ze stali nierdzewnej, łatwy w pielęgnacji, do szafki dolnej 55 cm

#ad
SANYCASA #ad - Idealnie nadaje się do stosowania w mieszkaniach, hotelach i restauracjach. Nadaje się do montażu od góry i równo z powierzchnią. Wysokiej jakości zlewozmywak ze stali nierdzewnej 304: 3 mm grubości, płaski, odporny na wgniecenia, kuchniach na świeżym powietrzu, odporny na odkształcenia, ze szczotkowaną powierzchnią i bez ostrych krawędzi.

Atwa pielęgnacja: umywalka kuchenna z wgłębieniem X do szybkiego spuszczania brudnej wody. Ponadto obszar wokół zlewu jest pokryty równomierną powłoką antykondensatową, aby zapobiec rdzewieniu zlewu. Atwa instalacja: umywalka jest dostarczana z instrukcją obsługi w języku niemieckim i szablonem do wycięcia, dzięki czemu może być łatwo zainstalowana nawet przez niedoświadczony personel.

Oszczędność miejsca: zlewozmywak z wygodną obsługą odpływu, syfon, przelewem, oszczędzającymi miejsce rurą, 2 przyłącza do pralki lub zmywarki. Ochrona przed hałasem i rdzą: zlewozmywak jest wyposażony w maty wygłuszające na spodzie i na zewnątrz, aby zmniejszyć hałas powstający podczas użytkowania. Spód zlewozmywaka z krawędzią R10 do łatwego czyszczenia pozostałości.
MarkaSANYCASA #ad
ProducentSANYCASA #ad
Wysokość7.48
Długość19.69
Waga15.43
Szerokość17.72
ModelA

7. BLANCO

#ad

BLANCO TIPO 45 S Mini, mały zlewozmywak ze stali nierdzewnej

#ad
BLANCO #ad - Ten zlewozmywak jest w pełni odwracalny, tzn. Ociekacz można umiejscowić zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Do szafek o szerokości od 45 cm. Funkcjonalny zlewozmywak, z korkiem sitkowym 8, 9 cm, . Z kompaktowym ociekaczem. Wymiary zewnętrzne: 605 x 500 mm, wymiary wycięcia: 587 x 482 mm.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość6.3
Długość23.82
Waga7.18
Szerokość19.69
Numer części516524
Model516524
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Auralum

#ad

Zlewozmywak kuchenny antracyt z dozownikiem mydła, zlewozmywak kuchenny 1 umywalka, zlewozmywak do zabudowy wraz z zestawem, Auralum zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej czarny 55 x 45 cm

#ad
Auralum #ad - Wymiary wyściółki: 500 x 350 x 185 mm. Wysokiej jakości zlewozmywak ze stali nierdzewnej: zlewozmywak jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wytrzymałego i trwałego materiału. Dozownik mydła otrzymasz bezpłatnie. Wstępnie nawiercony do kranu: czarny zlew jest wyposażony w 2 otwory mocujące, na kran i dozownik mydła, 35 mm i 28 mm, dzięki czemu nie trzeba wiercić otworów w blacie roboczym.

Wymiary: wymiary zewnętrzne: 550 x 450 x 190 mm. Krawędź ma grubość 3 mm. Można go zainstalować zarówno w pozycji leżącej, jak i równej powierzchni. W zakres dostawy wchodzą wszystkie akcesoria, takie jak odpływ i przelew, syfon, dozownik mydła i instrukcja montażu. Instalacja zlewozmywaka Auralum trwa zaledwie kilka minut i nie musisz zlecać hydraulika. Powierzchnia zlewozmywaka jest pokryta czarną powłoką PVD, higienicznego, aby ułatwić czyszczenie i lepiej chronić zlewozmywak.

Atwa instalacja: może być stosowana w szafkach kuchennych o szerokości 60 cm lub więcej. Wysokiej jakości zlewozmywak ze stali nierdzewnej: dwa dodatkowe przyłącza na odpływie umożliwiają podłączenie zmywarki lub innych urządzeń do syfonu, aby optymalnie wykorzystać miejsce i ułatwić opróżnianie urządzeń! Absorbujący dźwięk materiał EVA pod zlewem redukuje hałas i tworzy ciche i komfortowe środowisko życia dla Ciebie i Twojej rodziny.
MarkaAuralum #ad
ProducentAuralum #ad
Wysokość7.28
Długość21.65
Waga13.67
Szerokość17.72
Numer częściAUSF 0602-BE
ModelAU-JZF0603

9. CECIPA

#ad

Umywalka kuchenna z 2 otworami na krany, zlewozmywak do zabudowy, CECIPA Zlewozmywak 40 x 45 cm, prostokątny, czarny antracyt z syfonem, mały od 40 cm bez, zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej

#ad
CECIPA #ad - Zawartość opakowania: dostarczamy 1 umywalkę kuchenną, 1 zestaw odpływu, że nie trzeba dzwonić do hydraulika, aby samodzielnie ją zainstalować. Prosty, opływowy kształt dna w kształcie litery X przyspiesza odprowadzanie wody. Do montażu kranów i dozowników mydła oferujemy również dwa wstępnie zainstalowane otwory 35 mm i 28 mm.

Zmniejsz gromadzenie się plam w zlewozmywaku. Wymiary zewnętrzne wynoszą 40 x 45 cm, wymiary wewnętrzne zlewozmywaka wynoszą 35 x 35 cm, głębokość 18 cm, a grubość płyty wynosi 3 mm. Atwe użytkowanie: zlewozmywak do zabudowy jest wyposażony w wysokiej jakości syfon, zestaw odpływowy z rurą U oszczędzającą miejsce i przelew. Zlewozmywaki są przeznaczone do montażu na płynie lub od góry i nadają się do szafek dolnych od 40 cm. Wysoka jakoŚĆ: materiał ze stali nierdzewnej sus 201 jest odporny na wysokie temperatury, co nie tylko lepiej chroni zlewozmywak, uderzenia i wyjątkowo odporny na korozję chemikaliów.

Ponadto zastosowana na powierzchni zlewozmywaka ze stali nierdzewnej nanopowłoka PVD jest wyjątkowo twarda i odporna na zarysowania, ale również ułatwia czyszczenie. Instalacja jest tak prosta, 1 zestaw syfonu, abyś mógł odnieść sukces w domu. Za pomocą dwóch dodatkowych przyłączy w jednostce odpływowej można podłączyć zmywarkę lub inne urządzenia do syfonu, dzięki czemu pomieszczenie kuchenne będzie czystsze. Ponadto konstrukcja rur odpływowych może również zapobiegać nieprzyjemnym zapachom w kuchni.
MarkaCECIPA #ad
ProducentGG #ad
Wysokość8.66
Długość15.75
Waga13.45
Szerokość17.72
ModelF0601B

10. Schock

#ad

Zlewozmywak kuchenny, Schock, Typos D-100S

#ad
Schock #ad - Wzornictwo: zlewozmywak granitowy o wyglądzie kamienia naturalnego posiada dodatkową pojemność dla dużych garnków i ociekacz z rowkami odpływowymi obniżonym odpływem. Wytrzymałe: zlewozmywaki do zabudowy schock są produkowane w Niemczech, charakteryzują się wysoką jakością i są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu, ale również odporne na uderzenia, uderzenia i zarysowania.

Wstępnie nawiercone otwory sprawiają, że montaż armatury jest łatwy i precyzyjny. Schock: kompozyt kwarcowy premium zlewozmywak 86 x 43, 5 cm w kolorze jasnoszarym z CRISTALITE z pojedynczym zbiornikiem i dodatkowo zintegrowanym ociekaczem z rowkami idealnie pasuje do wysokiej jakości kuchni.

Odwracalny: duży zlew granitowy może być zainstalowany z lewej lub prawej strony. MateriaŁ: lekko szorstka powierzchnia zlewozmywaka do zabudowy CRISTALITE jest przyjemna w dotyku i łatwa do czyszczenia, odporna na wysokie temperatury, bezzapachowa i odporna na kolor nawet w przypadku uporczywych plam.
MarkaSchock #ad
ProducentSchock #ad
Wysokość7.87
Długość33.86
Waga24.25
Szerokość17.13
Numer częściTYPD100SAGCR
ModelTYPD100SAGCR
Gwarancja24 miesiące.