Top 10 Rotweingläser 6er Set – Kieliszki do czerwonego wina

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bohemia

#ad

Ok. 190 ml, szkło kryształowe, Bohemia Cristal Romance 093 006 014 kieliszek do szampana, 6 sztuk

#ad
Bohemia #ad - Elegancka dekoracja pantograficzna. Szkło kryształowe. Wysokość 250 mm. Nadaje się do mycia w zmywarce. Pojemność: 190 ml.
MarkaBohemia #ad
ProducentBohemia Cristal #ad
Wysokość9.84
Długość11.81
Waga3.97
Szerokość11.81
Numer częściBohemia Cristal_4000753120372
ModelBohemia Cristal_4000753120372

2. LEONARDO HOME

#ad

Leonardo Chateau 35300 zestaw 6 kieliszków do czerwonego wina

#ad
LEONARDO HOME #ad - Cabernet sauvignon i Pinot Noir, więcej powietrza i lepiej rozwija swój bukiet. Możliwość mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce. B. Kieliszki do wina czerwonego z serii Chateau przekonują szlachetną pantografią i idealnie pasują do stylu wiejskiego domu.

X szer. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do czerwonego wina, 200 ml pojemności użytkowej, wymiary jednego kieliszka do wina: 24 x 9 x 9 cm wys. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szkieł. Szklanki to idealny pomysł na prezent na uroczyste okazje. Kieliszki do wina z trzonkiem są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia trwały połysk.

Idealny aromat – dzięki lekko pękatemu kształtowi kieliszka Bordeaux można uzyskać czerwone wino, takie jak np. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa. X gł. 197 g, 510 ml po brzegi. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze kieliszków Teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość9.45
Długość3.54
Waga0.04
Szerokość3.54
Numer części035300
Model035300

3. LEONARDO HOME

#ad

Zestaw 6 sztuk, zestaw kieliszków do wina, Leonardo Cheers 061633 kieliszki do czerwonego wina, kieliszek do czerwonego wina z wyciągniętą rączką, nadają się do mycia w zmywarce, 520 ml

#ad
LEONARDO HOME #ad - Perfekcyjny aromat rozwijania: dzięki brzęczącemu kształtowi kieliszka do wina otrzymują czerwone wina, takie jak Cabernet Sauvignon i Merlot, więcej powietrza i mogą wspaniale rozwinąć swój bukiet. Zapewnia to trwały połysk.

Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa. X gł. Pojemność użytkowa 160 ml, 520 ml po brzegi. X szer. Kieliszki do czerwonego wina z serii Cheers są utrzymane w klasycznym stylu i przekonują minimalistycznym wyglądem. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do wina, wymiary kieliszka: 26 x 8, 174 g, 5 x 8, 5 cm wys.

Nadaje się do mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce. Kieliszki do wina z trzonkiem są wyposażone w osłonę ochronną przed korozją szkła. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szklanek. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze szkła Teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość10.24
Długość3.35
Waga0.23
Szerokość3.35
Numer części61633
Model61633

4. Villeroy & Boch

#ad

Manufacture Rock, zestaw kieliszków do czerwonego wina, szkło kryształowe, przezroczysty/czarny, 380 ml, 4-częściowy, Villeroy & Boch

#ad
Villeroy & Boch #ad - Zakres dostawy: 1 x villeroy & boch manufacture rock, 380 ml, zestaw kieliszków do czerwonego wina, 4-częściowy, waga: 700 g nr art.

11-3798-8110 Wysokiej jakości szkło kryształowe: szklanki kryształowe należy czyścić ręcznie, nie zaleca się mycia w zmywarce. Piękny pomysł na prezent: zaskocz swoich bliskich czteroczęściowym zestawem kieliszków do czerwonego wina, każdy gość będzie zachwycony. Dla znawców wina: ciesz się kieliszkiem szlachetnego czerwonego wina wieczorem, stylowo podawanego w wyrafinowanym kryształowym szkle. Szczególna cecha twojego stołu: odśwież swój stół czarnymi kieliszkami do wina i ciesz się niezwykłym wyglądem kieliszków.
MarkaVilleroy & Boch #ad
ProducentVilleroy & Boch #ad
Wysokość9.92
Długość7.64
Waga1.5
Szerokość7.64
Numer części11-3798-8110
Model11-3798-8110

5. LEONARDO HOME

#ad

Kieliszek do wina czerwonego z kijkiem, 510 ml, 061592, nadaje się do mycia w zmywarce, kieliszek do wina z grawerunkiem, Leonardo Chateau kieliszek do wina czerwonego, 1 sztuka

#ad
LEONARDO HOME #ad - Kieliszek do wina z trzonkiem jest wyposażony w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia trwały połysk. X gł. 197 g, 510 ml po brzegi. Kieliszek do wina czerwonego z serii Chateau przekonuje szlachetną pantografią i idealnie pasuje do stylu wiejskiego domu.

Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szkieł. Perfekcyjny aromat – dzięki lekko pękatemu kształtowi kieliszka Bordeaux otrzymują czerwone wina, takie jak np. Nadaje się do mycia w zmywarce: kieliszek do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce. Zakres dostawy i wymiary: 1 kieliszek do czerwonego wina, 200 ml pojemności użytkowej, wymiary: 24 x 9 x 9 cm wys.

Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze kieliszka Teqton kieliszek do czerwonego wina jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uderzenia. X szer. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa. Cabernet sauvignon i pinot Noir więcej powietrza i mogą lepiej rozwijać swój bukiet. Szkło to idealny pomysł na prezent na uroczyste okazje.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość4881.88
Długość748.03
Waga0.43
Szerokość748.03
Numer częściLeonardo Rotweinglas Chateau
ModelLeonardo Rotweinglas Chateau

6. KS Laserdesign

#ad

Kieliszki do liletów, prezenty urodzinowe, KS Laserdesign Leonardo kieliszek do wina z grawerunkiem – it's Lillet time – spersonalizowany z imieniem, Boże Narodzenie, prezent dla kobiet i mężczyzn

#ad
KS Laserdesign #ad - Osobisty prezent – bardzo osobisty prezent. Spersonalizuj swój kieliszek do wina w procesie zamawiania. X szer. Jakość leonardo – dźwięczny kieliszek do wina leonard przekonuje nie tylko swoim wspaniałym wyglądem, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały, ale dzięki znakowi jakości TEQTON zapewnia większą twardość powierzchni, odporny na zarysowania i nadaje się do mycia w zmywarce.

Odkryj wspaniałe prezenty na kieliszki do wina na najróżniejsze okazje z miłością i starannością w naszym rodzinnym zakładzie grawerowanym i bezpiecznie zapakowanym. Wysokość kielicha ok. 12, dzięki czemu jest wszechstronny dla miłośników czerwonego i białego wina. Wyprodukowano w niemczech – wysokiej jakości kieliszki do wina z trwałym grawerunkiem laserowym. Wymiary całkowite: 22 x 8, 5 x 8, 1 cm.

Dzięki temu nasz kieliszek do wina leży dokładnie pomiędzy klasycznym kieliszkiem do białego wina i czerwonego wina, 5 cm wys. Wymiary – współczesny kieliszek do wina leonardo ma standardową pojemność 230 ml i pojemność 450 ml. X głęb. Na kieliszku opisujemy precyzyjny grawerunek laserowy, Boże Narodzenie, takich jak urodziny, Dzień Matki, dzięki czemu kieliszek do wina jest wyjątkowym prezentem. Podaruj na wiele okazji, Dzień Ojca, Walentynki na rocznicę i wiele innych.
MarkaKS Laserdesign #ad
ProducentKS Laserdesign #ad
Wysokość8.66
Długość3.35
Waga0.4
Szerokość3.35
ModelWG-490

7. Leonardo und Kartenmachen.de

#ad

Pomysł na prezent, kieliszek do wina czerwonego – pijany, indywidualny pomysł na prezent, Leonardo kieliszek do czerwonego wina XXL 750 ml

#ad
Leonardo und Kartenmachen.de #ad - W zestawie grawerunek treści, wysyłka 1-2 dni. Jak zaprojektować: kliknij "Dostosuj teraz". Więcej wspaniałych prezentów i grawerowanych kieliszków w naszym sklepie! Indywidualnie grawerowany laserowo, nadaje się do mycia w zmywarce, niemiecki producent markowy, odporny na uderzenia. Format: kieliszek do czerwonego wina 750 ml średnica 10, 5 cm, wysokość 25, 5 cm, materiał: szkło przezroczyste TEQTON.
MarkaLeonardo und Kartenmachen.de #ad
ProducentLeonardo und Kartenmachen.de #ad
Waga0.44
Numer częściAD100139A-G15-1

8. RIEDEL

#ad

RIEDEL 7416/00 Vinum XL Cabernet Sauvignon 4 kieliszki do czerwonego wina, 960 ml

#ad
RIEDEL #ad - Materiał: kryształ ołowiowy. Produkcja: maszynowa. Możliwość mycia w zmywarce. Przezroczysty.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość5.25
Długość20.5
Waga3.39
Szerokość11.4
Numer częściVVE-034
Model7416/00

9. Weinbringsel

#ad

0,5 litra + 6 x "Pfälzer Saszle", kieliszek do schorle i kieliszek do wina z palatynu, pokrywka woi, Schorle lub Riesling, 6 x Premium Dubbe'

#ad
Weinbringsel #ad - 6 x podstawka "Pfälzer Sprüche". Możliwość mycia w zmywarce. Kieliszki są również używane na festiwalach wina w Palatynie i na marce do kiełbasy w Bad Dürkheim jako kieliszek do wina lub do wódki wina. 6 x oryginalne szklanki Pfälzer Dubbe, 0, 5 litra.
MarkaWeinbringsel #ad
ProducentWeinbringsel #ad
Wysokość6.18
Długość3.54
Waga5.29
Szerokość3.54

10. LEONARDO HOME

#ad

014789, kieliszki do wina nadające się do mycia w zmywarce, 6 sztuk, kielich do białego wina z narysowaną nóżką, Kieliszki do białego wina Leonardo Puccini, 560 ml

#ad
LEONARDO HOME #ad - X szer. Pojemność użytkowa 560 ml. Uniwersalne wzornictwo: kieliszek do białego wina ma nowoczesny kształt serii Leonardo Puccini, można go więc idealnie łączyć z innymi produktami Puccini i zapewnia piękny obraz na stole.

Wysoka jakość: nasze produkty teqton przekonują większą twardością powierzchni, która sprawia, że szklanki na wodę są wyjątkowo stabilne i odporne na zarysowania oraz zapewniają długotrwały blask i niezakłóconą przejrzystość. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do białego wina, 4 cm, wymiary: 24 x 9, Ø 6, wysokość kielicha 13 cm, 180 g, pojemność użytkowa 100 ml, 5 cm wys. Dźwięk: specjalny kształt i wykonanie wysokiej jakości kieliszków do wina Teqton zapewnia wspaniały dźwięk podczas uderzania, wysoką stabilność i bardzo dobry aromat - wysoka wartość kieliszków do białego wina podkreśla wyciągnięty trzonek.

Nadaje się do mycia w zmywarce: szklanki do picia można wygodnie myć w zmywarce, a te szklane kubki do picia są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia długotrwały połysk.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość9.45
Długość3.74
Waga0.42
Szerokość3.74
Numer części014789
Model014789