Top 10 Kühlschrank Thermometer – Termometry do lodówek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PECULA

#ad

Klasyczny termometr do lodówki, termometr do zamrażarki, -30°C ~ 20°C ~ 60°C, lodówki., lodówki, duży cyferblat z czerwonym wyświetlaczem, Termometr do lodówki

#ad
PECULA #ad - Zakres dostawy: 2 x termometr na lodówkę marki Pecula, instrukcja powitania może nie być dostępna w języku polskim nie w języku niemieckim. Praktyczny. Nasz termometr do lodówki nadaje się do tradycyjnych lodówek, zamrażarek, pojemników izolacyjnych itd.

Wytrzymały materiał: termometr do lodówki ze stali nierdzewnej jest wytrzymały, trwały i można go łatwo czyścić. Wyraźna skala do czytania pomaga zmierzyć żywność w odpowiedniej temperaturze, aby zapewnić bezpieczeństwo. Wyjątkowe wzornictwo: termometr do lodówki z hakiem można zawiesić lub umieścić w różnych pozycjach, mechaniczna konstrukcja pozwala na odczyt i nie wymaga baterii.

Wietnie nadaje się do stosowania w lodówce i zamrażarce. Posiada duży cyferblat z wyraźnym niebieskim i czerwonym wyświetlaczem na powierzchni termometru lodówki, dzięki czemu łatwiej jest odczytać temperaturę. Zakres temperatur: termometr do lodówki mierzy temperaturę lodówki od -30°C do 30°C i spełnia różne wymagania.
MarkaPECULA #ad
ProducentPECULA #ad
Wysokość0.01
Długość2.95
Szerokość0.01
Numer części03WDJ0003

2. PECULA

#ad

Klasyczny termometr do lodówki, Termometr do lodówki, -30 ~ 30 °C/-20 ~ 60 °F, duży cyferblat z czerwonym wyświetlaczem, lodówki, lodówki, termometr do zamrażarki

#ad
PECULA #ad - Nasz termometr do lodówki nadaje się do tradycyjnych lodówek, zamrażarek, pojemników izolacyjnych itd. Zakres temperatur: termometr do lodówki mierzy temperaturę lodówki od -30°C do 30°C i spełnia różne wymagania.

Jest wyposażony w duży cyferblat z przezroczystym niebieskim i czerwonym wyświetlaczem na powierzchni termometru, dzięki czemu łatwiej jest odczytać temperaturę. Przejrzysta skala do czytania pomaga zmierzyć żywność w odpowiedniej temperaturze, aby zapewnić bezpieczeństwo. Znakomite wzornictwo: termometr do lodówki z hakiem można zawiesić lub umieścić w różnych pozycjach, mechaniczna konstrukcja umożliwia odczyt i nie wymaga baterii.

Wytrzymały materiał: termometr do lodówki ze stali nierdzewnej jest wytrzymały, trwały i można go łatwo czyścić. Praktyczny. Zakres dostawy: 2 x termometr do lodówki Pecula, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim nie w języku niemieckim. Wietnie nadaje się do stosowania w lodówce i zamrażarce.
MarkaPECULA #ad
ProducentPECULA #ad
Waga182
Numer części03WDJ0004
Model03WDJ0004

3. LinkDm

#ad

Duży cyferblat, 4 sztuki, Termometr do lodówki i zamrażarki

#ad
LinkDm #ad - Wysoka jakość. Atwy odczyt. 20 do 26, 7 °C. Materiał: stal szlachetna. Zakres pomiaru: ok. Tryb instalacji: szeroka podstawa i zintegrowane haki umożliwiają umieszczenie w dowolnym miejscu w lodówce.
MarkaLinkDm #ad
ProducentLinkDm #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Szerokość0.01
Numer częściTHERMOM02-4P
ModelTHERMOM02-4P

4. SALTER

#ad

Salter 517 SSCR termometr do lodówki i zamrażarki, łatwy odczyt, zakres temperatur od -30 do 30 °C, obudowa ze stali nierdzewnej i czujnik bimetalowy do świeżej żywności, do domu/kawiarni, analogowy

#ad
SALTER #ad - Temperatura lodówki/zamrażarki powinna znajdować się w środku. Dla dodatkowego komfortu termometr można zawiesić w zakresie temperatur od -30 do 30 °C lub postawić na półce w lodówce.

Włóż termometr do lodówki/zamrażarki i już mniej żywności trafia do śmieci, a żywność pozostaje świeża tak długo, jak to możliwe. Kąt widzenia można regulować. Dzięki temu można łatwo odczytać temperaturę na dużym cyferblacie bez konieczności przesuwania termometru. Dzięki termometrowi do lodówki/zamrażarki firmy Salter żywność dłużej zachowuje świeżość. Termometr jest wyposażony w inteligentny czujnik bimetalowy i wyświetla strefy bezpieczeństwa.
MarkaSALTER #ad
ProducentFKA Brands #ad
Wysokość0.98
Długość3.35
Waga0.11
Szerokość2.44
Numer części517
Model517

5. SALTER

#ad

Termometr kuchenny, Salter 517 SSCR analogowy termometr z zamrażarką, zakres temperatur od -30 do 30°C i 513 SSCR, analogowy termometr do piekarnika

#ad
SALTER #ad - Produkt 1: bezpieczeŃstwo i ŚwieŻoŚĆ: termometr do zamrażania / termometr analogowy do lodówki posiada wyraźnie zaznaczone strefy temperatury, że żywność jest świeża. Po użyciu będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek sobie poradziłeś. Produkt 2: nadaje się do każdego pieca: zapomnij o zapadniętych ciastach lub przypalonych pieczeniach, ten praktyczny termometr do piekarnika pomoże Ci utrzymać piekarnik w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu za każdym razem uzyskasz dobry wynik.

Zakres temperatur od 50°C do 300°C. Idealnie nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, aby zapewnić, zakres pomiarowy od -30°C do 30°C. Produkt 2: gotowanie bez stresu: ciesz się perfekcyjnym smażeniem i potrawami z piekarnika z termometrem Salter's. Produkt 1: jakoŚĆ do twojej kuchni: dzięki obudowie ze stali nierdzewnej termometr ten może stać analogowo w lodówce/zamrażarce lub zostać zawieszony, a dzięki nowoczesnemu wzornictwu jest również optycznym wzbogaceniem. Produkt 2: dla dobrych wynikÓw: termometr może być dokładnie ustawiony i ma duży, czytelny wyświetlacz, dzięki czemu można go odczytać bez otwierania drzwi piekarnika.

Produkt 2: gwarancja jakoŚci: jesteśmy tak pewni, że pokochasz jakość i niezawodność naszego termometru do piekarnika, że udzielamy Ci 2-letniej gwarancji producenta. Produkt 1: Łatwa i nieskomplikowana obsługa: termometr do lodówki i zamrażarki umożliwia łatwy odczyt pomiaru, ponieważ posiada wyświetlacz z powiększoną soczewką i wyraźnymi cyframi. Produkt 1: termometr, lodówka o praktycznym rozmiarze: Ten miernik temperatury w lodówce ma praktyczny rozmiar 4 x 10 x 16 cm.
MarkaSALTER #ad

6. Technoline

#ad

Technoline WA 1020 termometr do lodówki, 24 x 155 x 9 mm, biały 2 sztuki

#ad
Technoline #ad - Zakres pomiarowy: -45°C - + 45°C. Termometr do lodówki. Wskaźnik temperatury w °C. Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu. Zakres pomiarowy od -40°C do 40°C.
MarkaTechnoline #ad
Producenttechnoline #ad
Wysokość6.1
Długość0.94
Waga0.09
Szerokość0.35
Numer częściWA 1020
ModelWA 1020

7. Technoline

#ad

24 x 155 x 9 mm, Technoline WA 1020 termometr do lodówki, biały

#ad
Technoline #ad - Wskaźnik temperatury w °C. Termometr do lodówki. Zakres pomiarowy: -45°C - + 45°C. Zakres pomiarowy od -40°C do 40°C.
MarkaTechnoline #ad
Producenttechnoline #ad
Wysokość6.1
Długość0.94
Waga0.04
Szerokość0.35
Numer częściWA 1020
ModelWA 1020

8. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 301042 cyfrowy termometr do lodówek i zamrażarek

#ad
TFA Dostmann #ad - Cyfrowy termometr: termometr do lodówki jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz aktualnej temperatury. Termometr do zamrażania: pomiar temperatury zamrażania ze wskazaniem symbolu zamrażarki lub lodówki.

Profesjonalne zastosowanie: zgodnie z normą eN13485 może być również stosowany w przemyśle, mocowanie odbywa się na powierzchni lub za szkłem. Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi termometr do lodówki i zamrażarki z dołączoną baterią i instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Funkcje: wyświetlanie wartości maksymalnych i najniższych jest podawane jako ważne informacje w lodówce i zamrażarce.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość2.83
Długość3.58
Waga0.13
Szerokość0.59
Numer części30.1042
Model30.1042

9. Suplong

#ad

Barów, z zamrażarką, kawiarni kolor biały-1, idealny do użytku na zewnątrz, Suplong Cyfrowy termometr do lodówki, do domu, restauracji, dobrze czytelny wyświetlacz LCD

#ad
Suplong #ad - Zakres temperatur wynosi od -20°c do 60°C, dzięki czemu można go używać w lodówce, zamrażarce. Załóż haczyk, lub użyj stojaka, aby powiesić go na półce w lodówce lub zamrażarce. Magnetyczny tył, stojak i haczyki do zawieszenia: 3 różne opcje umieszczenia na drzwiach lodówki za pomocą magnesu tylnego, aby umieścić go na blacie stołu, a na koniec można złożyć i użyć stojaka.

Wystarczy nacisnąć przycisk wł. Wył. Aby włączyć termometr, a następnie wybrać stopnie lub Fahrenheita. Bardzo Łatwa obsŁuga: jest to najprostszy termometr elektroniczny na rynku z dwoma przyciskami. Duże cyfry: wystarczy spojrzeć z pomieszczenia i łatwo odczytać wyświetlacz dzięki dużym, pogrubionym cyfram.

Można go również umieścić w pomieszczeniach wewnętrznych lub drzwiach do kontroli temperatury. Nieprzemakalna konstrukcja: wodoszczelna konstrukcja poziom wodoszczelności IPX3, aby zapewnić bezpieczną i spójną pracę. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają najlepszego wzroku. Gwarancja życia: każdy cyfrowy termometr do mięsa jest dostarczany z funkcją No Quibble 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.
MarkaSuplong #ad
ProducentSuplong #ad
Numer częściYIDAI

10. Suplong

#ad

Z komorą zamrażarki, do domu, barów, idealny do użytku na zewnątrz, z czytelnym wyświetlaczem LCD, kawiarni kolor biały-2, restauracji, Cyfrowy wodoszczelny termometr do lodówki

#ad
Suplong #ad - Zakres temperatur wynosi od -20°C do 60°C, pogrubionym cyfram. Duże cyfry: wystarczy spojrzeć z pomieszczenia i łatwo odczytać wyświetlacz dzięki dużym, dzięki czemu można go używać w lodówce, którzy nie mają najlepszego wzroku.

Wystarczy nacisnąć przycisk wł. Wył. Aby włączyć termometr, a następnie wybrać stopnie lub Fahrenheita. Bardzo Łatwa obsŁuga: jest to najprostszy termometr elektroniczny na rynku z dwoma przyciskami. Magnetyczny tył, lub użyj stojaka, stojak i haczyki do zawieszenia: 3 różne opcje umieszczenia na drzwiach lodówki za pomocą magnesu tylnego, a na koniec można złożyć i użyć stojaka. Idealne rozwiązanie dla tych, zamrażarce. Można go również umieścić w pomieszczeniach wewnętrznych lub drzwiach do kontroli temperatury.

Nieprzemakalna konstrukcja: wodoszczelna konstrukcja poziom wodoszczelności IPX3, aby zapewnić bezpieczną i spójną pracę. Gwarancja życia: każdy cyfrowy termometr do mięsa jest dostarczany z funkcją No Quibble 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Załóż haczyk, aby umieścić go na blacie stołu, aby powiesić go na półce w lodówce lub zamrażarce.
MarkaSuplong #ad
ProducentSuplong #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Szerokość0.01
Numer częściYIDAI