Top 10 Bluetooth Adapter Flugzeug – Adaptery Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. 1Mii

#ad

Digital Optical, 1Mii B03Pro transmiter Bluetooth 5.3 nadajnik odbiornik do TV, AUX, bezprzewodowy adapter audio z DAC i AptX HD Low Latency do słuchawek, HiFi, RCA, domowego systemu stereo

#ad
1Mii #ad - Rozszerzenie zasięguodbiornik bluetooth 1mii b03pro wykorzystuje technologię bluetooth klasy 1 i jest wyposażony w dwie anteny. Wystarczy podłączyć kabel audio i nacisnąć przycisk zasilania, słuchawkami lub głośnikami BT, aby uruchomić. Bezmyślna pracanie musisz być ćpunem tech. Brak opóźnienia lip-sync i dual streamtechnologia aptx low latency eliminuje opóźnienie audio bluetooth, urządzenie odbiorcze musi również obsługiwać aptX Low Latency, sparuj z dwoma słuchawkami Bluetooth lub dwoma głośnikami Bluetooth i obydwoje ciesz się ultraszybkim strumieniowym przesyłaniem audio.

Może osiągnąć zasięg do 80 m na zewnątrz i do 25-35 m w pomieszczeniach. Najlepszy w klasie audiowbudowany ess sabre dac, który jest powszechnie uznawany przez audiofilów za złoty standard wydajności audio. Prawdziwy hi-fi 384 khz/32-bitowy upsampling audiofile Digital to Analogue Converter DAC umożliwia adapterowi Bluetooth dekodowanie i odtwarzanie plików audio w całej swojej bezstratnej okazałości.

Idealnie pasuje do chipa Qualcomm. Wskazówka: zasięg może być ograniczony przez router Wi-Fi, przeszkody fizyczne, takie jak ściany, adapter telewizji bezprzewodowej, przeszkody metalowe itd. Kompatybilny z 99% telewizorami, wyjścia/wejścia audio AUX, obsługuje optyczne, domowym zestawem stereo, cinch. Wskazówka: zasilacz nie wchodzi w zakres dostawy. Atwe przełączanie między hd a niskim priorytetem opóźnień, aptX Low Latency, Qulacomm aptX HD, jeśli Twoje urządzenie obsługuje oba kodeki.
Marka1Mii #ad
Producent1Mii #ad
Wysokość1.38
Długość1.97
Waga0.55
Szerokość1.57
Numer częściB03Pro
ModelB03Pro
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

2. August

#ad

August Odbiornik audio Bluetooth do słuchawek MR230B – Wykonaj przewodowe słuchawki i systemy głośników – odpowiedni do domowych systemów stereo/przenośnych głośników/słuchawek przewodowych

#ad
August #ad - Niskie opóźnienie aptx: w przeciwieństwie do innych odbiorników Bluetooth MR230 wykorzystuje najnowszy kodek Bluetooth, aptX Low Latency, dzięki czemu eliminowane jest odczuwalne opóźnienie dźwięku.

Akumulator z możliwością ponownego ładowania – urządzenie MR230 może być używane w dowolnym miejscu i można je łatwo naładować za pomocą portu USB. Odbiornik audio bluetooth: zamień każdy stereo w system dźwiękowy Bluetooth, który może bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze smartfona lub komputera. Plug & play – można łatwo i szybko połączyć z urządzeniem Bluetooth. Kabel do telefonu stereo – zamień swoje głośniki i urządzenia stereo w urządzenia obsługujące technologię Bluetooth.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość0.39
Długość2.76
Waga0.04
Szerokość1.77
Numer częściMR230
ModelMR230
Gwarancja2 Jahre

3. OQIMAX

#ad

Odbiornik do systemu stereo, OQIMAX Adapter audio Bluetooth, transmiter Bluetooth 2 w 1, z kablem RCA/AUX do telewizora, podwójne parowanie, odbiornik Bluetooth 5.3, rozdzielacz Bluetooth, laptopa,

#ad
OQIMAX #ad - Ciesz się ulubioną muzyką do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego. Podwójne połączenie: zarówno w trybie odbioru, naciśnij krótko przycisk a/b, jak i nadawania adapter bluetooth można sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu możesz cieszyć się bezprzewodową muzyką bez utraty połączenia.

Bezstratna jakość dźwięku: odbiornik bluetooth obsługuje mp3, ape i inne specyfikacje rozdzielczości audio, FLAC, WMA, zastosowanie cvc może być technologią redukcji szumów, wav, aby usunąć szumy i poprawić jakość dźwięku. Kroki obsługi: jeśli po podłączeniu pierwszego urządzenia musisz podłączyć drugie urządzenie, aby rozpocząć wyszukiwanie. Atwa obsługa: odbiornik bluetooth jest łatwy w obsłudze. Na koniec podłącz urządzenie Bluetooth. Odbiornik bluetooth 2 w 1: adapter bluetooth integruje zarówno transmisję bluetooth, dzięki czemu stare radio samochodowe i komputer stacjonarny mogą zostać przekształcone w urządzenia obsługujące technologię Bluetooth, jak i odbiór Bluetooth w jednym urządzeniu, a przewodowe głośniki lub słuchawki w domu w urządzenia bezprzewodowe.

Najpierw włącz urządzenie, następnie wybierz tryb i podłącz inne urządzenie przewodowe za pomocą kabla AUX lub kabla RCA. Bluetooth 5. 3: adapter bluetooth aux jest wyposażony w najnowszy chipset bluetooth v5. 3.
MarkaOQIMAX #ad
ProducentOQIMAX #ad

4. SONRU

#ad

Transmiter Bluetooth, SONRU Adapter audio Bluetooth, laptopa, podwójne parowanie, stereo, odbiornik do telewizora, 2 w 1, słuchawek, głośnik, z kablem RCA/AUX, rozdzielacz Bluetooth

#ad
SONRU #ad - Maksymalny zasięg radiowy wynosi 10 metrów bez przeszkód. Adapter bluetooth jest wyposażony w funkcję pamięci i po włączeniu automatycznie łączy się z wcześniej sparowanymi urządzeniami. Posiada wiele praktycznych przycisków i jest łatwy w montażu. Dzięki aptx ll możesz oglądać telewizję bezprzewodowo i bez warg. Podwójne parowanie adapter audio bluetooth obsługuje parowanie bluetooth z dwoma bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi w trybie TX, a w trybie RX można połączyć dwa telefony komórkowe jednocześnie.

Odbiornik bluetooth 2 w 1 - w trybie tx, do urządzeń innych niż telewizor, nadajnik bluetooth podłączony przez gniazdo aux/rca, komputer, odtwarzacz DVD i przesyła dźwięk do zestawu słuchawkowego / głośnika Bluetooth; w trybie RX odbiornik Bluetooth można połączyć z przewodowymi głośnikami/radiem samochodowym i odbierać audio ze smartfona przez Bluetooth. Bluetooth 5. 2 i aptx hd + aptx ll sonru adapter bluetooth 2 w 1 z chipem bluetooth 5. 2. Możesz dzielić się zabawą z przyjaciółmi.

Dzięki aptx hd możesz cieszyć się dźwiękiem High Definition i jakością dźwięku Dolby. Złącze audio rca i 3, do strumieniowego przesyłania muzyki i więcej elastyczności, 5 mm auxwyposażony w kabel audio aux 3, takimi jak smartfony lub tablety, a następnie sparuj je z urządzeniami audio Bluetooth, 5 mm i kabel audio rca, domowymi urządzeniami stereo i radiem samochodowym, połącz go z głośnikami komputerowymi, dzięki czemu możesz podłączyć swoje urządzenia za pomocą różnych kabli. Długi czas odtwarzania i duży zasięg 10 mtrwała pojemność akumulatora 250 mAh może odtwarzać nieprzerwanie przez 20 godzin i jest w pełni naładowana w około 2 godziny.
MarkaSONRU #ad
ProducentSONRU #ad

5. ZIOCOM

#ad

Adapter audio do TV/PC/MP3/domowego zestawu stereo optyczny, równoczesne parowanie z 2 urządzeniami, ZIOCOM Adapter Bluetooth do systemu stereo, RCA, 3,5 mm AUX, nadajnik Bluetooth 5.0

#ad
ZIOCOM #ad - W trybie odbioru odbiornik bluetooth ziOCOM można połączyć z dwoma telefonami komórkowymi lub tabletami, aby słuchać muzyki. Atwy w użyciu: adapter audio bluetooth jest łatwy w konfiguracji, 5 mm i cyfrowymi złączami optycznymi. Długi czas pracy baterii: dzięki wbudowanej baterii o pojemności 450 mAh może pracować do 15 godzin.

Dzięki temu adapterowi możesz używać słuchawek Bluetooth, MP3, bez przeszkadzania członkom rodziny lub sąsiadom. Można go ładować i używać jednocześnie, bez obaw o baterię. Odbiornik – tryb odbioru: może być używany jako odbiornik muzyki bluetooth do domowego zestawu stereo, głośników przewodowych itp. Dzięki najnowszej technologii bluetooth zapewnia wysoką jakość dźwięku i bardziej stabilne połączenie przy doskonałej synchronizacji w odległości 10 m. Podłącz go do telewizora za pomocą kabla audio lub optycznego cyfrowego 3, komputerów stacjonarnych, 5 mm i sparuj go z bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikami.

Podwójne połączenie: w trybie nadawania nadajnik bluetooth ziocom można sparować z dwoma bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikami i przesyłać strumieniowo audio do obu jednocześnie. Nadajnik - tryb nadawania: może być używany jako nadajnik audio bluetooth do telewizorów, aby oglądać telewizję we własnym przyjemnym poziomie głośności, samolotów, projektorów itp. Bluetooth 5. 0: ten nadajnik/odbiornik bluetooth jest kompaktowy i przenośny, wyposażony w chipset Bluetooth 5.
MarkaZIOCOM #ad
ProducentZIOCOM #ad
Waga0.11
Numer częściBT4853C
ModelBT4853C
Gwarancja2

6. ZIOCOM

#ad

Odbiornik Bluetooth do głośników samochodowych, aptX niskie opóźnienia, Dual-Link, 2 w 1, bezprzewodowy adapter AUX 3,5 mm, z wbudowanym mikrofonem i baterią, ZIOCOM Nadajnik Bluetooth do TV/PC

#ad
ZIOCOM #ad - W trybie nadawania można go sparować z 2 słuchawkami / głośnikami Bluetooth, a w trybie odbioru można go sparować z 2 smartfonami lub tabletami. Podwójne łączenie: nadajnik / odbiornik bluetooth można jednocześnie połączyć z 2 urządzeniami w trybie nadawania i odbioru. Zestaw głośnomówiący: wbudowany mikrofon, odpowiadanie za jednym przyciskiem/powtórzenie wyboru/odrzucanie połączeń, bez użycia ręki; idealny adapter samochodowy Bluetooth dla bezpieczeństwa jazdy.

Bluetooth 5. 0 i aptx niskie opóźnienia: wyposażony w chipset audio csr bluetooth 5. 0 i technologię aptx low latency umożliwia synchronizowanie dźwięku w wyższej jakości i zapewnia stabilne połączenie; obsługuje aptX i aptX-LL zarówno w trybie nadawania, takie jak słuchawki/głośniki Bluetooth, jak i odbioru. Wbudowana bateria: może działać do 13 godzin w trybie nadawania i 8 godzin w trybie odbioru; trwa 2 godziny do całkowitego naładowania i może być nadal używany podczas ładowania.

Adapter bluetooth 2 w 1: w trybie nadawania: podłącz ten nadajnik bluetooth do urządzeń nieobsługujących bluetooth, aby przesyłać dźwięk do słuchawek/głośników Bluetooth; W trybie odbioru: Podłącz ten odbiornik Bluetooth do przewodowego głośnika/głośników samochodowych/domowego systemu stereo, takich jak telewizory i PC, aby odbierać dźwięk ze smartfona lub tabletu. Wskazówka: urządzenia bluetooth, powinny również obsługiwać niskie opóźnienia.
MarkaZIOCOM #ad
ProducentZIOCOM #ad
Wysokość0.79
Długość7.76
Waga0.29
Szerokość5.35
Numer częściZM005823
ModelBH045B

7. CREATIVE

#ad

Funkcja przełączania urządzeń, współpracuje z komputerami PC/Mac/konsolami do gier, High-Definition 24-bit/48 kHz audio, Creative BT-W3X Smart Bluetooth 5.3 nadajnik audio z aptX HD

#ad
CREATIVE #ad - Niezawodny dźwięk o wysokiej rozdzielczości 24-bitowy/48 kHz – ciesz się spójnym odtwarzaniem dźwięku w wysokiej jakości do pracy i gier dzięki pierwszorzędnemu kodekowi aptX HD. Atwe przełączanie urządzenia – wystarczy zmienić urządzenie wyjściowe, z którym jesteś podłączony za pomocą przycisku wielofunkcyjnego.

Nadajnik audio zapamiętuje do 4 urządzeń jednocześnie. Nie wymaga sterowników i zużywa tylko niewielką ilość prądu. Przydatne opcje czatu głosowego – komunikuj się wyraźnie i wyraźnie ze swoim zespołem za pomocą Bluetooth po włączeniu trybu głośnomówiącego HFP.

Przenośny, plug & play – wystarczy podłączyć do portu usb c i połączyć się z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub głośnikami. Automatycznie wybiera również najlepszy dostępny kodek audio, który jest obsługiwany na Twoim urządzeniu. Inteligentny kod – ciesz się bezstratnym dźwiękiem podczas filmów, muzyki i gier.
MarkaCREATIVE #ad
ProducentCreative Labs #ad
Wysokość0.31
Długość1.02
Waga0.01
Szerokość0.63
Numer części70SA018000001
ModelSA0180
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

8. Avantree

#ad

Odbiornik/nadajnik Bluetooth 4.2, Optical Wired & Wireless do TV Audio,2-letnia gwarancja, bttc-500P-GRY, Avantree Oasis Plus

#ad
Avantree #ad - Musisz zacząć przygotowywać kolację? Żaden problem, klasa 1 i wersję Bluetooth 5. 0, co musisz zrobić, bez obaw o zasięg. W trybie odbiornika rx może bezprzewodowo odbierać sygnały audio z iPhone'a, iPada lub Androida przez Bluetooth i strumieniowo przesyłać audio do każdego przewodowego systemu głośników. Dwie słuchawki jednocześnie oasis plus jest wyposażony w funkcję "dual-link", która umożliwia jednoczesne połączenie dwóch słuchawek/głośników Bluetooth; dźwięk jest odtwarzany jednocześnie przez oba urządzenia.

Szeroka kompatybilność oasis plus w trybie nadajnika tx działa z każdym telewizorem, który ma wyjście audio i może być sparowany z dowolnymi słuchawkami/głośnikiem obsługującymi technologię Bluetooth. Działa obok głośnika funkcja "pass-through" lub "bypass" firmy oasis plus gwarantuje jednoczesne wyjście audio przez słuchawki które są połączone z Oasis Plus i zewnętrznych głośników telewizyjnych, takich jak soundbar lub stereo AVR, dzięki czemu inni członkowie gospodarstwa domowego mogą nadal słuchać telewizora podczas korzystania ze słuchawek.

Klasa 1 zasięg bluetooth: wyposażony w najwyższy zasięg bluetooth, zrób to, oasis plus zapewnia stabilną i niezawodną łączność do 50 m. Jeśli i tylko jeŚli jest używany ze słuchawkami/głośnikiem bluetooth, który obsługuje również aptX Low Latency lub FastStream, zapewnia to doświadczenie "bez opóźnienia synchronizacji warg" i zapewnia idealnie zsynchronizowane sygnały obrazu i dźwięku bez względu na to, co widzisz. Perfekcyjnie zsynchronizowany dźwięk wizualny avantree oasis plus posiada certyfikat aptx low latency. Ciesz się netflix do późna w nocy z partnerem, bez budzenia innych w Twoim domu.
MarkaAvantree #ad
ProducentAvantree #ad
Wysokość2.95
Długość4.49
Waga0.2
Szerokość1.18
Numer częściBTTC-500P-GRY
ModelBTTC-500P-GRY
GwarancjaGwarancja - 24 miesiące (rejestracja produktu w celu pokrycia kosztów zwrotu produktu w ciągu pierwszych 12 miesięcy) | Rozbudowana obsługa klienta: czat, e-mail, telefon, klinika online, samouczki wideo, często zadawane pytania i rejestracja - avantree.com/support

9. Avantree

#ad

USB, aptX Low Latency bezprzewodowy adapter audio na 2 słuchawki Optical, AUX, zasięg 100 stóp, Avantree Audikast Plus nadajnik Bluetooth 5.0 do TV PC z regulacją głośności, RCA

#ad
Avantree #ad - Dwie słuchawki, razem audikast plus jest wyposażony w funkcję "dual-link", która umożliwia jednoczesne połączenie dwóch słuchawek/głośników Bluetooth; dźwięk jest odtwarzany jednocześnie przez oba urządzenia. Musisz zacząć przygotowywać kolację? Żaden problem, audikast plus zapewnia stabilną i niezawodną łączność do 100 stóp ~ 30 m, co musisz zrobić, klasa 1, poruszaj się po domu i rób to, dźwięk nie zostanie przerwany.

Dzięki temu możesz słuchać ulubionych programów telewizyjnych/filmów na własnej głośności; nie musisz już całkowicie zwiększać głośności głośnika telewizyjnego i przeszkadzać rodzinie lub sąsiadom. Szeroka kompatybilność dzięki kablowi optycznemu, aux i cinch firmy audikast plus jest uniwersalnie kompatybilny i działa ze wszystkimi telewizorami na rynku. Rozszerzony zasięg wyposażony w najwyższy zasięg bluetooth, z zastrzeżeniem nadmiernych zakłóceń fizycznych lub bezprzewodowych. Ciesz się sesją filmową z partnerem na własnej głośności, bez budzenia innych w domu.

Kompatybilny z aptx low latency - avantree audikast plus posiada certyfikat aptx low latency. Wbudowane regulatory głośności mogą być używane do urządzeń, które nie mają wbudowanych regulatorów głośności, takich jak Airpods. Przyjazny dla użytkownika interfejs dzięki wyraźnie widocznym wskaźnikom statusu możesz zobaczyć i zrozumieć, co się dzieje. Jeśli jest używany i tylko jeŚli ze słuchawkami/głośnikiem bluetooth, zapewnia wrażenia "bez opóźnienia synchronizacji warg" i zapewnia idealnie zsynchronizowane sygnały obrazu i dźwięku bez względu na to, który obsługuje również aptX Low Latency lub FastStream, co widzisz.
MarkaAvantree #ad
ProducentAvantree #ad
Wysokość0.67
Długość2.64
Waga0.07
Szerokość2.2
Numer częściBTTC-418-P-BLK
ModelBTTC-418-P-BLK

10. 1Mii

#ad

Nadajnik 2 w 1, samolotu, odbiornik aptX Adaptive & HD bezprzewodowy transmiter audio, odbiornik jack 3,5, MP3, Upgraded, 1Mii Adapter Bluetooth 5.3 do telewizora na słuchawki, do systemu stereo

#ad
1Mii #ad - Perfekcyjnie zsynchronizowany dźwięk wizualny1mii ml301 adapter bluetooth tv wyposażony w rdzeń qualcomm obsługuje aptx, idealny do grania w gry wideo lub oglądania filmów. Podwójne łącze i łatwa obsługaadapter bluetooth 1mii ml301 można jednocześnie sparować z dwoma słuchawkami lub głośnikami Bluetooth.

Jeśli w ciągu 5 minut nie zostanie nawiązane połączenie z urządzeniem, zostanie ono automatycznie wyłączone. Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3nasz nadajnik bluetooth ml301 jack 3, który jest wyposażony w najnowszą technologię bluetooth 5. 3, 5 wykorzystuje wysokiej jakości chip qualcomm qcc3040, która umożliwia szybsze i bardziej stabilne połączenie z sygnałem Bluetooth o długości do 32 do 50 stóp bez przeszkód. Dzięki temu możesz w każdej chwili cieszyć się ulubionymi treściami bezprzewodowymi.

Tryb rx: bezprzewodowe przesyłanie treści z telefonu, fitnessu, komputera, głośników przewodowych i samochodu. W przeciwnym razie urządzenie odbierające może używać innego kodeka np. Ponowne połączenie z wcześniej sparowanym urządzeniem. B>} {b>} {b>} {b>} {b>} Łatwy w użyciu. Obsługuje wiele kodeków, aptX-LL Low Latency, aptX Adaptive Decoding Format. Atwe w użyciu: ŁatwiekrO, Łatwy w użyciu.
Marka1Mii #ad
Producent1Mii #ad
Wysokość0.31
Długość1.97
Waga0.07
Szerokość1.38
Numer częściML301
ModelML301
Gwarancja12 Miesięcy