Top 10 Apple Watch Series 3 – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS, sportowy pasek czarny, 44 mm aluminiowa obudowa Space Grey

#ad
Apple #ad - Rejestruje treningi, chodzenie, takie jak bieganie, jazda na rowerze, joga, pływanie i taniec. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole.

Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Konstrukcja odporna na pływanie. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM00H3FD/A
ModelM00H3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

2. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, 44 mm aluminiowa obudowa, niebieska, granatowa, sportowa bransoletka

#ad
Apple #ad - Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji.

Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Rejestruje treningi, chodzenie, joga, jazda na rowerze, takie jak bieganie, pływanie i taniec.

Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Konstrukcja odporna na pływanie. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM09A3FD/A
ModelM09A3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

3. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, sportowy pasek do zegarka RED, 44 mm aluminiowa obudowa ProductRED

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Rejestruje treningi, takie jak bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, joga, pływanie i taniec.

S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Konstrukcja odporna na pływanie. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM09C3FD/A
ModelM09C3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

4. Donerton

#ad

Zegarek sportowy z monitorem snu, zegarek do, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, wodoszczelność IP68, 1,85", 112+ trybami sportowymi, z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach, krokomierzem

#ad
Donerton #ad - Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, aby pokazać swój osobisty styl. Aplikację gloryfit można pobrać, przypomnienie o siedzeniu itp. Takich jak kalkulator, prognoza pogody, timer, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store.

Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, stan czuwania, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.

Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, bieganie, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, skakanka, joga, wspinaczka górska itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

5. Apple

#ad

Apple Watch Series 7 GPS, wyświetlacz Always-On, 45 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa o północy, bransoletka sportowa o północy – regularny. Monitor aktywności fizycznej, tlenu we krwi i EKGApps

#ad
Apple #ad - Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Zapłać bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka za pomocą Apple Pay.

Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, joga, oprócz ulubionych ćwiczeń, takich jak bieganie, pływanie i taniec. Zawsze i wszędzie. Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie.

Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać. Zrób ekg.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.09
Numer częściMKN53FD/A
ModelMKN53FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

6. Apple

#ad

Pulsometr, ochrona przed, sportowa bransoletka o północy – regularny. Monitor aktywności i aktywności fizycznej, 44 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa Space Grey, Apple Watch SE 1. generacja GPS

#ad
Apple #ad - Za pomocą połączenia alarmowego SOS możesz wezwać pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka.

Zegarek apple watch może również rozpoznać, kiedy mocno upadłeś, a następnie automatycznie zadzwonić do służby ratunkowej. Kontroluj swoje zdrowie i otrzymuj powiadomienia o wysokim i niskim tętnie lub w przypadku nieregularnego rytmu serca. Dzięki potężnym funkcjom, zdrowym i bezpiecznym, które pomogą ci pozostać połączonym, aktywnym, Apple Watch SE może wiele dla Ciebie zrobić.

Obudowa, taśma, usb-c magnetyczny kabel do ładowania 1 m. Ledź nowe treningi tai-chi i pilates, joga, takich jak bieganie, oprócz ulubionych ćwiczeń, pływanie i taniec. Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. I kosztuje mniej niż byś się spodziewał.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.5
Długość6.2
Waga0.08
Szerokość3.1
Numer częściMKQ63FD/A
ModelMKQ63FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

40 mm – aluminiowa obudowa złota, 2021 Apple Watch SE GPS, sportowa bransoletka z motywem gwiazd – regularny

#ad
Apple #ad - Dzięki alarmowemu sOS, możesz zadzwonić pomoc, gdy potrzebujesz. Dzięki wydajnym funkcjom, aktywnym, zdrowym i bezpiecznym, które pomogą Ci pozostać połączonym, Apple Watch SE może wiele dla Ciebie zrobić.

Zachowaj swoje zdrowie w zasięgu wzroku i otrzymuj komunikaty przy wysokim i niskim tętnie lub w przypadku nieregularnego rytmu serca. Ledź nowe ćwiczenia tai-chi i pilates, oprócz ulubionych ćwiczeń, joga, takich jak bieganie, pływanie i taniec. Odbieranie połączeń i odpowiadanie na wiadomości tekstowe z nadgarstka. Obudowa, pasek, kabel USB USB 1 m. Płat za zakupy z Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka.

Zegarek apple watch rozpoznaje również wtedy, gdy ciężko się obali, a następnie automatycznie zadzwonisz do służby awaryjnej. Dzięki modelowi gps możesz odbierać połączenia i odpowiadać na wiadomości tekstowe z nadgarstka. I kosztuje mniej, niż można się spodziewać. Ledź swoją codzienną aktywność na Apple Watch i oglądaj swoje trendy w aplikacji fitness na iPhone.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość6.3
Długość0.35
Waga0.07
Szerokość0.35
Numer częściMKQ03FD/A
ModelMKQ03FD/A
Gwarancja1 year

8. Apple

#ad

Sportowa bransoletka z gwiazdami – regularny. Tracker aktywności fizycznej, tlenu we krwi i EKGApps,, Apple Watch Series 7 GPS, 41 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa z gwiaździstym światłem

#ad
Apple #ad - Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, takich jak bieganie, oprócz ulubionych ćwiczeń, joga, pływanie i taniec.

Zrób ekg. Zawsze i wszędzie. Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać. Zapłać bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka za pomocą Apple Pay.

Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.07
Numer częściMKMY3FD/A
ModelMKMY3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

9. Apple

#ad

Sportowa bransoletka o północy – regularny. Monitor aktywności i aktywności fizycznej, ochrona przed, pulsometr, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa Space Grey, Apple Watch SE 1. generacja GPS

#ad
Apple #ad - Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka. Dzięki potężnym funkcjom, aktywnym, które pomogą ci pozostać połączonym, zdrowym i bezpiecznym, Apple Watch SE może wiele dla Ciebie zrobić.

Obudowa, taśma, usb-c magnetyczny kabel do ładowania 1 m. Zegarek apple watch może również rozpoznać, kiedy mocno upadłeś, a następnie automatycznie zadzwonić do służby ratunkowej. Za pomocą połączenia alarmowego SOS możesz wezwać pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Kontroluj swoje zdrowie i otrzymuj powiadomienia o wysokim i niskim tętnie lub w przypadku nieregularnego rytmu serca.

Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Ledź nowe treningi tai-chi i pilates, oprócz ulubionych ćwiczeń, joga, takich jak bieganie, pływanie i taniec. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. I kosztuje mniej niż byś się spodziewał.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.07
Numer częściMKQ13FD/A
ModelMKQ13FD/A
Gwarancja12 Miesięcy

10. Apple

#ad

Ochrona, Apple Watch SE 1. generacja GPS, sportowa bransoletka błękit otchłani – regularny. Monitor aktywności i aktywności fizycznej, 40 mm Smartwatch – aluminiowa obudowa srebrna, pulsometr

#ad
Apple #ad - Dzięki potężnym funkcjom, aktywnym, które pomogą ci pozostać połączonym, zdrowym i bezpiecznym, Apple Watch SE może wiele dla Ciebie zrobić. Obudowa, taśma, usb-c magnetyczny kabel do ładowania 1 m. Zegarek apple watch może również rozpoznać, kiedy mocno upadłeś, a następnie automatycznie zadzwonić do służby ratunkowej.

I kosztuje mniej niż byś się spodziewał. Odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Dokonaj zakupów Apple Pay bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka. Ledź nowe treningi tai-chi i pilates, joga, takich jak bieganie, oprócz ulubionych ćwiczeń, pływanie i taniec.

Kontroluj swoje zdrowie i otrzymuj powiadomienia o wysokim i niskim tętnie lub w przypadku nieregularnego rytmu serca. Za pomocą połączenia alarmowego SOS możesz wezwać pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość9.84
Długość6.3
Waga0.07
Szerokość1.57
Numer częściMKNY3FD/A
ModelMKNY3FD/A
Gwarancja12 Miesięcy