Top 10 3er Verlängerungskabel Mit USB – Listwy zasilające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Brennenstuhl

#ad

Listwa zasilająca z 3 gniazdami z ochroną przed, Brennenstuhl Wysokiej jakości przedłużacz z tworzywa sztucznego z płaską wtyczką płaski do wewnątrz z kablem o długości 3 m czarny i Eco-Line

#ad
Brennenstuhl #ad - Produkt 2: listwa zasilająca z 3 zestykami ochronnymi o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5. Produkt 1: wtyczka kątowa ze stykiem ochronnym i złącze ze stykiem ochronnym wykonane ze stabilnego tworzywa sztucznego.

Produkt 2: wielokrotne gniazdo wtykowe ze zwiększoną ochroną dotykową: płytki z tworzywa sztucznego zamykają styki gniazdka. Produkt 1: wyjątkowo płaska wtyczka kątowa z zestykiem ochronnym z tworzywa sztucznego z kablem o długości 3 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Produkt 1: przedłużacz idealnie nadaje się do praktycznego i zajmującego niewiele miejsca zastosowania w pomieszczeniach.

Produkt 2: z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Produkt 1: z inteligentnym, rozkładanym uchwytem – umożliwia łatwe odłączanie płaskiego złącza z gniazdka bez użycia siły. Produkt 2: gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym w układzie 45°, również do wtyczek kątowych.
MarkaBrennenstuhl #ad

2. Brennenstuhl

#ad

Długość kabla 3 m, czarny, Brennenstuhl Eco-Line listwa zasilająca z 10 gniazdami, z wyłącznikiem

#ad
Brennenstuhl #ad - Eco-line listwa zasilająca w kolorze jasnoszarym – w najlepszej jakości od firmy Brennenstuhl. Listwa posiada zintegrowane zabezpieczenie przed dziećmi: płytki z tworzywa sztucznego zamykają gniazdo. Listwa zasilająca z 10 zabezpieczonymi gniazdami i przewodem o długości 3m i oznaczeniu H05VV-F 3G1, 5. Gniazda wtykowe z zestykiem ochronnym o nachyleniu 45°, również do wtyczek kątowych. Podświetlony włącznik bezpieczeństwa umożliwia włączanie i wyłączanie dwubiegunowy.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość20.47
Długość2.36
Waga0.88
Szerokość3.54
Numer części1159300010
Model1159300010
GwarancjaGwarancja producenta.

3. Brennenstuhl

#ad

Z włącznikiem, kolor srebrny 1 szt. srebro, 5 gniazdek, Brennenstuhl Super-Solid 1153340315 listwa antyprzepięciowa

#ad
Brennenstuhl #ad - Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Super-Solid z ochroną odgromową w kolorze srebrnym – w najlepszej jakości brennenstuhl. Listwa zasilająca z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowego i kontrolką funkcji.

Prąd upływowy do 13 500 A ochrona w przypadku burzy, uderzenia pioruna itd. Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania – odczuwalnie zmniejsz zużycie energii. Listwa zasilająca z 5 zestykami ochronnymi o długości 2, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Wielokrotne wtyczki z praktycznymi oczkami do mocowania na ścianie i gumowymi nóżkami zapewniają stabilność. Chroni cenne urządzenia przed przepięciami o maks.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość17.32
Długość1.65
Waga1.72
Szerokość2.76
Numer części1153340315
Model1153340315
Gwarancja24 Miesięcy

4. Brennenstuhl

#ad

Wyprodukowano w Niemczech, Brennenstuhl Listwa zasilająca Premium Alu-Line z 12 gniazdami z wysokiej jakości aluminium z 2 przełącznikami na 6 gniazd i kablem 3 m

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania – odczuwalnie zmniejsz zużycie energii.

Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Premium Alu-Line w kolorze srebrnym/czarnym – w najlepszej jakości brennenstuhl. Listwa zasilająca idealnie nadaje się do biura, prywatnego podłączenia do komputera, drukarki, rzemiosła, przemysłu, modemu itd. Listwa zasilająca o pięknym kształcie, ponadczasowa, stabilna obudowa z aluminium z odporną, matową anodowaną powierzchnią – bardzo wytrzymała. Z dwoma podświetlanymi przełącznikami bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowe. Listwa zasilająca z 12 gniazdami z zestykiem ochronnym o długości 3 m H05VV-F 3G1, 5.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość1.77
Długość17.52
Waga3.18
Szerokość5.91
Numer części1391000912
Model1391000912
Gwarancja10-letnia gwarancja.

5. Brennenstuhl

#ad

Made in Germany,, montaż ścienny, Brennenstuhl Premium-Line Technik listwa zasilająca z 5 gniazdami wtykowymi z pojedynczo przełączanymi gniazdami wtykowymi listwa zasilająca z kablem 3 m

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z 5 zestykami ochronnymi o długości 3 m H05VV-F 3G1, 5 i podwyższoną ochroną przed dotykiem. Z pięcioma podświetlanymi przełącznikami bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowe. Gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym są rozmieszczone w zakresie 45°, dzięki czemu nadają się również do wtyczek kątowych. Stabilna, prosta listwa wtykowa wykonana ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na pękanie. Wielokrotna wtyczka z praktycznym uchwytem na kabel i sprytnym urządzeniem do zawieszenia.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.56
Długość24.02
Waga2.16
Szerokość3.94
Numer części1951550600
Model1951550600
Gwarancja-.

6. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Ecolor listwa zasilająca z 6 gniazdami gniazdko wielokrotne z przełącznikiem i kablem 1,5 m czarna/biała

#ad
Brennenstuhl #ad - Gniazdo wielokrotne z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Eleganckie i ponadczasowe wzornictwo dostępne w różnych kolorach.

Listwa zasilająca z 6 zestykami ochronnymi o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5. Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania i odczuwalnie zmniejsza zużycie energii. Listwa zasilająca z podwyższoną ochroną przed dotykiem zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w pomieszczeniach. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Ecolor z kablem o długości 1, 5 m w kolorze czarno-białym w najlepszej jakości brennenstuhl.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.76
Długość13.78
Waga1
Szerokość3.35
Numer części1153260020
Model1153260020
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. MKSENSE

#ad

Podwójna wtyczka do gniazdka, do domu, biura, 2-krotny wtyk kątowy Schuko, 250 V/16 A, Przedłużacz z zestykiem ochronnym, krótki kabel 0,2 m

#ad
MKSENSE #ad - Moc do 4000 W maks. Nadaje się do sypialni, kuchni itd. Nie musisz się już martwić, biura, salonu, że krzesło naciśnie na nieuporządkowane przewody.250 v, 16 a. I ładowanie nie przeszkadza jednocześnie. Wystarczy podłączyć go do niemieckiego gniazdka i uzyskać przedłużenie do 2 gniazd, spełniając wymagania dotyczące ładowania bezpiecznie i nieprzerwanie.

Wysokie bezpieczeństwo- – przekrój przewodu 1, 5 mm², zintegrowane zabezpieczenie przed dziećmi w celu uniknięcia porażenia prądem. Gniazdo wielokrotne 2 w 1 – kabel zasilający 2 w 1 do zmniejszenia bałaganu na biurku, komputery, podwójne gniazdko Schuko zapewnia większy komfort, tablety, można używać dwóch urządzeń gospodarstwa domowego jednocześnie. Misa jest wykonana z ogniotrwałego polipropylenu, całkowicie bezpieczna i bezpieczna. Maks. Adapter do gniazdka- – przedłużenie wtyczki z krótkim kablem, krótki kabel można elastycznie obracać. Telefony komórkowe, telewizory itd.

Podwójna wtyczka do gniazdka elektrycznego- – gniazdko jest odpowiednie do uziemienia gniazd ze stykiem ochronnym zgodnie z niemiecką normą. Zastosowanie wysokiej jakości miedzi jako przewodnika zmniejsza zużycie podczas korzystania z urządzeń elektrycznych. Bezpieczne użytkowanie- – stopień ochrony ip20, antystatycznością i zwarciem, jest stabilna, wytrzymała, przeciążeniem, podwójna wtyczka do gniazdka jest wykonana z wysokiej jakości ognioodpornego materiału PC 750°, typ wtyczki typu F wtyczka ze stykiem ochronnym, posiada zabezpieczenie przed przepięciem, bezpieczna i odporna na wysokie temperatury.
MarkaMKSENSE #ad
ProducentMKSENSE #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Szerokość1.97
Gwarancja1

8. Unidapt

#ad

Biurko z przełącznikiem, kabel 1,5 m, Unidapt Listwa zasilająca z USB, biała, z 3 ładowarkami USB, kompatybilna z telefonami itp., 2 gniazda podróżne, przedłużacz do podróży i biura

#ad
Unidapt #ad - Brak konwersji napięcia tego adaptera. Dzięki tej listwie zasilającej można ładować szybciej i bardziej niezawodnie. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać swoją listwę zasilającą również w krajach i regionach o niewiarygodnym zasilaniu sieciowym. Nadaje się na każdą okazję: nasza płaska listwa zasilająca z wieloma gniazdami zajmuje tylko jedno gniazdo na ścianie, hotel, sypialnia, takich jak salon, wystarczy włożyć ją do gniazdka pod spodem i już masz miejsce na kolejne urządzenie – idealna do wnętrz, biuro i akademik.

Wymień swoją starą listwę zasilającą na nowe gniazdko wtykowe o inteligentnej konstrukcji przed wyruszeniem w kolejną podróż. Listwa zasilająca jest wyposażona w 2 porty usb-A, zasilacz, 5 m jest wygodnie owinięty wokół pręta i mocowany za pomocą szerokiego paska Magic Strap. Adapter gniazda jest dopuszczony do rejsów i jest niezbędny, zwarciem, przegrzaniem, ponieważ nie posiada ochrony przeciwprzepięciowej.

Wytrzymały, elegancki design i kompatybilny z wieloma gniazdami wtykowymi lub listwami rozdzielczymi i portami ładowania w hotelach, czego potrzebujesz, szerokości 5, 3 cm, plecaku lub walizce. Ultrakompaktowe gniazdo wielokrotne 5 w 1 – ta mała listwa zasilająca ma wszystko, 8 cm gniazdko można bez problemu schować w torebce, na lotniskach i w domu. Przy długości zaledwie 13, aby jednocześnie ładować i zasilać do sześciu urządzeń. Obsługuje inteligentne i szybkie ładowanie – zapewnia wyjście smart usb-a 5 v/2, całkowite wyjście USB 5 V/3, wyjście usb-c 5 v/3 a, 4 a, 4 a i szybkie ładowanie 5 v/3, 4 A/17 W.
MarkaUnidapt #ad
ProducentUnidapt #ad
Wysokość0.01
Długość5.51
Szerokość2.36
Gwarancja2 lata gwarancji

9. MKSENSE

#ad

2 euro i 1 gniazdo Schuko maks. 4000 W, 3 gniazda z przełącznikiem, wiele gniazd bez kabla, Kostka do gniazdka z USB, 3 USB 17 W, dom 3A3U europejski standard

#ad
MKSENSE #ad - Prąd ładowania 3, 4 A maks. Może skrócić czas ładowania o 30%-50%. Może zasilać 6 urządzeń jednocześnie. Zajmujące mało miejsca gniazdka-- wymiary wielu gniazd z przełącznikiem wynoszą 75 x 75 x 75 mm, do plecaka lub aktówki, idealnie nadaje się do domu, waga wynosi 215 g, biura lub w podróży.

17 w/5 v. 6 w 1 gniazdo wtykowe z usb-- to gniazdko wtykowe z usb jest wyposażone w 1 gniazdo schuko i 2 gniazda euro, 3 porty USB. Posiada zabezpieczenie przed przepięciem, jest stabilny, wytrzymały, bezpieczny. Gniazdko o maksymalnej mocy wyjściowej 4000 W nadaje się do większości urządzeń elektrycznych. 750°c ognioodporne i bezpieczne dla dzieci – gniazdko z przełącznikiem jest wykonane z trudnopalnego materiału PC, zabezpieczenie przed dziećmi, a maksymalna temperatura odporności na wysoką temperaturę może osiągnąć 750°, aby zapobiec przypadkowemu dotknięciu i chronić bezpieczeństwo dzieci.

Szybkie ładowanie– gniazdo wielokrotne bez kabla z 3 portami usb, każdy port USB zapewnia maks. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE, antystatycznością i zwarciem, przeciążeniem, RoHS. Ochrona bezpieczeństwa-- kostka bez kabla z przełącznikiem może w każdej chwili przerwać zasilanie.
MarkaMKSENSE #ad
ProducentMKSENSE #ad
Wysokość2.95
Długość2.95
Szerokość2.95
Numer częściZLD-33EU
ModelZLD-33EU
Gwarancja3 miesiące gwarancji producenta

10. TESSAN

#ad

TESSAN Listwa zasilająca z 4 gniazdami USB z 3 gniazdami USB z przełącznikiem, listwa zasilająca z USB, listwa zasilająca z USB, przedłużacz 2 m, 3600 W, 7 w 1

#ad
TESSAN #ad - Nadaje się do różnych sytuacji, 2 x 5, szkoła akademik i biuro. 3600 w i 3 porty usb moc całkowita 3 A, wyjście 2, 4 A maks. Na port. Przed użyciem należy sprawdzić, czy urządzenie nie przekracza 3600 W. Montaż na ścianie: listwa zasilająca usb ma dwa otwory do zawieszenia na ścianie z tyłu do podparcia zawieszenia na ścianie.

Przedłużacz 2 m: przedłużacz z wieloma wtyczkami ma smukły profil, 8 x 4 cm, kompaktowy rozmiar 28, takich jak salon, zajmuje mało miejsca. Uniwersalność: multitecker z usb rozpoznaje twoje urządzenia i ustawia moc wyjściową. Jednocześnie można ładować do 7 urządzeń, co wystarczy, aby naładować większość muzyki lub urządzeń do gier w przestrzeni komputera. Listwa zasilająca 7 w 1: wielokątna puszka jest wyposażona w 4 porty ac maks.

Złącze usb zapewnia prąd ładowania do 3 a, nadaje się do telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń USB. Listwa zasilająca z przełącznikiem: to gniazdo rozdzielające jest dostarczane z przełącznikiem, listwa zasilająca z USB może za pomocą przełącznika wyłączyć wszystkie gniazda i tym samym zaoszczędzić więcej energii. Listwa zasilająca z USB oszczędza miejsce na biurku i utrzymuje porządek.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad